Hwa-jin Park ، معاون وزیر اشتغال و کار ، تشویق می کند تا یک تشخیص جامع خود تشخیصی در مجتمع پتروشیمی Daesan

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] در تاریخ 3 فوریه ، معاون وزیر اشتغال و کار ، معاون وزیر اشتغال و کار ، از مجتمع پتروشیمی Daesan در Chunnam بازدید کرد و جلسه ای را برای تشخیص کامل ایمنی مستقل با Seosan City ، مدیر ارشد ایمنی شش شرکت بزرگ پتروشیمی برگزار کرد. ، انجمن ایمنی کره ، اتحادیه های صنفی و نمایندگان محلی

برای پاسخگویی مشترک به قانون مجازات شدید در برابر بلایای طبیعی که در تاریخ 8 ژانویه توسط شورای ملی تصویب شد ، شرکتهای مجتمع پتروشیمی دایسان ، که در آن آتش سوزی ، انفجار و نشت مکرر اتفاق افتاد ، بازرسی جامع از خود ایمنی کل مجتمع پتروشیمی داسان را آغاز کردند. در ابتدای تشخیص ، انجمن ایمنی کره ، ساکنان محلی و سازمانهای جامعه مدنی ، و همچنین نمایندگان مدیریت کار و محل کار و سازمان اجرای قانون ، آماده شدند تا با موفقیت تشخیص را ارتقا دهند. این اعلامیه برای به اشتراک گذاشتن جهت و محتوای تشخیص کلی اعلام شد و “قطعنامه ای برای جلوگیری از تکرار حوادث شیمیایی” با کار و مدیریت به تصویب رسید.

در این تشخیص جامع ایمنی مستقل ، تشخیص در سه زمینه انجام می شود: سیستم ایمنی و بهداشت ، مدیریت ایمنی فرآیند و تجزیه و تحلیل عمیق علل تصادفات. با تکمیل تشخیص ، مشکلات موجود در هر یک از سه منطقه مجتمع پتروشیمی دایسان و محل های کار فردی اقداماتی را برای جلوگیری از تکرار حوادث شیمیایی ارائه می دهد.

بر اساس مشکلات و اقدامات بهبودی ارائه شده در تشخیص کلی ، مستأجرها هیئت مدیره را تهیه و گزارش می کنند و “برنامه مدیریت ایمنی و بهداشت” را که مبنای “ایجاد و اجرای سیستم مدیریت است” تصویب می کنند. و سلامتی ”، که یکی از تعهدات مدیر عامل تحت قانون مجازات تصادفات جدی است (ماده 14 قانون ایمنی و بهداشت شغلی) دریافت و ارتقا می یابد.

در همین حال ، شش آتش سوزی ، انفجار و نشت مواد سمی از سال 2018 در مجتمع پتروشیمی دایسان رخ داده است که امنیت کارگران و همچنین افراد محلی را تهدید می کند و این مسئله پیش ماده یک حادثه بزرگ است. گسترش یافته است

قبل از این رویداد ، معاون نخست وزیر هوآ جین پارک از محل حادثه شرکت شیمیایی لوته ، سال گذشته که در آن انفجار رخ داده بود ، بازدید کرد و خواستار پیشرفت در اصلاح خسارت و اطمینان از وقوع مجدد حادثه شیمیایی شد.

آنها بعداً به مرکز رفاه اداری Daesan-eup نقل مکان کردند و در مراسم امضای کلی و پیشگیری از عود شرکت کردند و تأکید کردند: “برای مستاجران بسیار مهم است که اقدامات پیشگیری از عود را از طریق این تشخیص انجام دهند. همچنین از آنها خواسته می شود تا زمان اتمام اقدامات بهبودی به توجه خود ادامه دهند و وزارت اشتغال و کار نهایت تلاش خود را برای حمایت از شهر سئوسان با همکاری آنها انجام خواهد داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *