Hwaseong City ، کارمندان آژانس تبلیغات صنعت Hwaseong را به طور عمومی استخدام کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آژانس ارتقا Industry صنعت Hwaseong ، که از شرکتهای پر خطر مستقر در Hwaseong برای جهش و تقویت رقابت حمایت می کند ، در پانزدهم اعلام کرد که قبل از شروع رسمی کار خود در اول مارس ، کارمندان دولتی را استخدام می کند.

پیش از افتتاح آژانس ارتقا Industry صنعت Hwaseong در اول مارس ، آژانس ارتقا Industry صنعت Hwaseong اعلام کرد که قصد دارد افراد مستعدی را با تجربه و صلاحیت استخدام کند تا بتواند مدیریت سازمانی و پشتیبانی شرکتی از آژانس را برای هدایت توسعه اقتصاد صنعتی استخدام کند. در شهر هواسئونگ

تعداد کل کارمندان 14 نفر است ، از جمله یک رئیس ستاد استراتژی صنعتی معادل سطح 5 برای کارمندان دولت ، یک رئیس تیم استراتژی نوآوری و تیم پشتیبانی شرکت معادل سطح 6 و دو تحلیلگر بزرگ داده و هسته شرکت ها ، و همچنین دو محقق سیاست و اکتشاف رایانه. یک نفر ، سه نفر برای پشتیبانی شرکتی و سه نفر برای پرسنل و امور کار ، حسابداری مالی و مدیران قراردادهای عمومی معادل نمرات 7 تا 9 هستند.

فرم درخواست از ساعت 9 صبح 13 ژانویه تا 11 صبح 19 ژانویه بصورت آنلاین در دسترس است.

اعلام داوطلبان موفق در آزمون خصوصی 20 ژانویه و آزمون کتبی 23 ژانویه برگزار می شود. اعلام نامزدهای نهایی نهایی در شهر هواسئونگ و وب سایت استخدام در تاریخ 2 فوریه اعلام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سایت استخدام صنعت تبلیغات Hwaseong تماس بگیرید یا با پشتیبانی شرکت Hwaseong City تماس بگیرید.

از طرف دیگر ، آژانس ارتقا Industry صنعت Hwaseong یک بنیاد غیرانتفاعی است که کاملاً توسط Hwaseong City تأمین می شود. business مشاغل اصلی ، فعالیت برنامه های پشتیبانی از شرکت های نوپا مانند شرکت های نوپا و تازه تاسیس است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *