Hwaseong City جلسه ای از تیم ارتقا vacc واکسیناسیون کرونا 19 را برگزار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] Hwaseong City قبل از واکسیناسیون علیه واکسن کرونا 19 تمام قدرت اداری را بسیج کرد و تمام تلاش خود را برای تهیه بدون وقفه انجام داد.

پیش از این ، در تاریخ 25th ، به منظور تهیه برنامه های واکسیناسیون ، آماده سازی مراکز واکسیناسیون و مدیریت عرضه و تقاضای واکسن ها ، تیمی برای ارتقا vacc واکسیناسیون توسط 10 تیم از 2 کلاس ، به سرپرستی یک معاون – شهردار لیم یونگ چول ، ارتقا یافت.

این جلسه توجیهی ، به ریاست معاون شهردار لیم یونگ چول ، به طور كامل ، وضعیت كلی را برای ترویج واکسیناسیون به عنوان برنامه اصلی برای ارتقا vacc واکسیناسیون ، آماده سازی برای فعالیت مرکز واکسیناسیون ، مدیریت تقاضا و تأمین واکسن ، مدیریت واکنشهای جانبی پس از واکسیناسیون و اقدامات پشتیبانی حمل و نقل برای افراد آسیب پذیر.

همچنین ، برای واکسیناسیون روان ، بیمارستان قلب مقدس دانشگاه هالیم ، بیمارستان مرکزی هواسئونگ ، بیمارستان عمومی وون کوانگ ، بیمارستان نامیانگ DS ، ایستگاه آتش نشانی هواسئونگ ، ایستگاه پلیس غرب / شرق هواسئونگ ، مرکز داوطلبان هواسئونگ ، انجمن پزشکی هلوسوا و غیره همچنین یک سیستم همکاری با این اداره ایجاد شد.

از طریق آموزش های عمیق ، مطابق با رهنمودهای مراکز کنترل و پیشگیری بیماری های کره ای ، واکسیناسیون با کارمندان مراقبت های بهداشتی ، پرستاران و کارگران آغاز می شود و به دنبال آن واکسیناسیون های پی در پی برای گروه های پرخطر مانند افراد بالای 65 سال و به صورت مزمن انجام می شود. بیمار

معاون شهردار لیم یونگ چول گفت: “ما تمام قدرت اداری را برای اطمینان از آزادی شهروندان بسیج خواهیم کرد ، بنابراین ما می توانیم از قبل آماده شویم و اطمینان حاصل کنیم که واکسیناسیون بدون وقفه انجام می شود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *