Hwaseong-si Memorial Park شب سال نو سیستم رزرواسیون عمومی

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Hwaseong Urban Corporation (HU Corporation ، President Yoo-Yeol Lee) اعلام کرد که یک سیستم رزرواسیون کامل برای امکانات یادبود پارکهای یادبود Hwaseong-si که از 6 تا 14 فوریه در تعطیلات سال نو قمری بازدید می کنند ، معرفی می شود.

رزرو پارک یادبود Hwaseong-si طبق قوانین دولت در مورد محرومیت اجتماعی به ازای هر خانواده به 4 نفر محدود می شود و در مجموع در 3 نسخه کار می کند (از 10 صبح تا 12 ظهر / 1 بعدازظهر تا 3 بعدازظهر / 4 بعدازظهر تا 5 : 30 شب ساعت) انجام دهید. برای هر بخش 292 نفر محدودیت دارد و حداکثر 876 نفر می توانند روزانه از آن بازدید کنند.

رزروهای قبلی می توانند از روز دوشنبه ، اول فوریه تا جمعه از طریق تلفن در پارک یادبود Hwaseong انجام شوند و بازدید کنندگان می توانند از Bonandang بسته فقط با رزرو قبلی دیدن کنند. کاربران باید در استفاده از ماسک و نوشتن سوابق دسترسی برای جلوگیری و جلوگیری از شیوع کرونا 19 همکاری کنند. .

شما می توانید بدون رزرو از معبد باز پیونگ یانگ دیدن کنید ، اما عبادت ممکن است مطابق با دستورالعمل های دولت برای مسافت 2 متر یا بیشتر و ممنوعیت گروه های 5 نفره یا بیشتر ، و همچنین غذا خوردن در فضای باز و ساشیمی محدود شود.

علاوه بر این ، Hwaseong-si Memorial Park یک سرویس قبرستان آنلاین ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به جای اینکه از مراجعه حضوری خودداری کنید ، در خانه نوبت بگیرید. اگر به عنوان عضوی از سیستم اطلاعات کسب و کار e-Haeul ثبت نام کنید ، می توانید یک اتاق یادبود آنلاین ایجاد کنید که بتواند با خانواده و دوستان به اشتراک گذاشته شود.

رئیس جمهور لی یون یول گفت: “برای داشتن یک تعطیلات سال نو امن و سالم در ماه قمری ، ما یک سیستم رزرو برای کل پارک یادبود داخل سالن Bonandang ایجاد کرده ایم.” ما به ناچار از شما می خواهیم که پیش از این یک رزرو انجام دهید و قوانین اساسی فاصله اجتماعی. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.