Hwasun Sapyeong-myeon ، 6 تاج تأیید شده دیگر

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] هواسون گون گفت که شش مورد تأیید شده در شب 26 در ارتباط با شیوع ویروس کرونا در ساپی یونگ-میئون دوباره ظاهر شد.

شش مورد تأیید شده ، سه خانواده در Jeollanam-do 722 (تأیید شده در 25) ، دو خانواده در Jeonnam No. 723 (در تاریخ 26 ام تأیید شد) و یک کارمند در مرکز رفاه اداری ساپیونگ-میون.

آنها در Jeonnam 729-734 طبقه بندی شده اند.

پنج مورد از آنها بدون علامت است و فقط یکی از آنها دارای خشکی دهان است.

خانواده های جئونام به شماره 722 ، جئونام به شماره 730 و شماره 733 دانش آموز مهد کودک های ابتدایی و مهد کودک ها بودند و از روز 14 ام در تعطیلات به سر می بردند ، بنابراین آنها به مدرسه یا مهد کودک نمی رفتند. با این حال ، تأیید شد که 730 به دو آکادمی رفته است.

هواسون گون فوراً دو آکادمی را ضد عفونی کرد و آزمایشات تشخیصی را روی 90 نفر از جمله مربیان و دانش آموختگان انجام داد.

هواسون گون گفت درمجموع از 339 نفر برای شیوع تاج Sapyeong-myeon آزمایشهای تشخیصی خواسته شده است که 6 مورد مثبت و 333 نفر منفی تأیید شده اند. اعضای خانواده همه کارمندان مرکز رفاه اداری ساپیونگ میون که در هواسون گون زندگی می کنند نیز در حال آزمایش هستند.

همه 41 کارمند مرکز فناوری کشاورزی یک بازرسی کامل از کارمند مرکز فناوری کشاورزی (1526 ، گوانگژو) انجام دادند ، روز قبل تأیید کردند که منفی بودن آنها تأیید شده است.

یک مقام هواسون گان گفت: “بیشتر بیماران تایید شده بدون علائم تشخیص داده می شوند یا فقط علائم خفیف را تشخیص می دهند.” تماس بین فردی را به حداقل برسانید و همیشه ماسک بزنید. لطفا قبول کنید “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *