Iksan City ، خدمات آتش نشانی داوطلب یونگدونگ-میئون پیشگیری و ضد عفونی کرونا 19 را انجام داد

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] در تاریخ 26th ، نیروهای آتش نشانی پزشکی Yongdong Mion ، Iksan-si ، امکانات چند منظوره قرنطینه شده و ضد عفونی شده و ایستگاه های بزرگ اتوبوس برای جلوگیری از گسترش جوامع محلی به دلیل طولانی بودن تاج 19.

در آن روز ، 18 نفر از نیروهای آتش نشانی پزشکی Yongdong Mion گروهی را سازماندهی کردند و تجهیزات قرنطینه را حمل کردند و ضد عفونی کننده های کامل و گسترده ای را با استفاده از دستگاه های ضدعفونی کننده اسپری در اطراف امکانات چند منظوره مانند ایستگاه های اتوبوس ، مراکز مراقبت های اجتماعی و زمین های بازی در انجام دادند.

علاوه بر این ، آنها از مکانهای شلوغ مانند Nonghyup و اداره پست بازدید کردند و قوانین ایمنی کرونا 19 مانند استفاده از ماسک ، شستن دست و حفظ فاصله از زندگی را ترویج کردند.

بائک بائک ، رئیس خدمات داوطلبانه آتش نشانی گفت: “کرونا 19 در یک وضعیت طولانی مدت است ، اما قرنطینه و ضد عفونی برای کاهش ایمنی و اضطراب ساکنان محلی انجام شده است.”

هوانگ جی جونگ ، رئیس یونگ دونگ میون گفت: “من از فعالیت های داوطلبانه قرنطینه ای آتش نشانان داوطلب سپاسگزارم” و گفت: “با تمدید تاج 19 ، ساکنان باید تا آنجا که ممکن است از ملاقات خودداری کنند و موارد زیر را دنبال کنند قرنطینه ، با دقت مدیریت می کند و با خردمندی بر آن غلبه می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *