Iksan City ، مرکز حمایت از زندگی و بهداشت Dongbu مدیریت بهداشت را برای ساکنان شخصی سازی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] Iksan-si Geumma-myeon Dongbu بهداشت و مرکز حمایت از زندگی (Jurisdiction Geumma-myeon، Wanggung-myeon، Palbong-dong) برنامه های بهداشتی شخصی را برای افراد محلی اجرا می کند.

این مرکز اعلام کرد که در میان ساکنان حوزه قضایی که سال گذشته بازبینی بهداشت ملی را انجام داده اند ، افرادی را که تشخیص داده شده اند از نظر بهداشتی طبقه بندی کرده اند و آنها با این پروژه موافقت کرده اند که مراکز بهداشت عمومی را به خدمات بیمه سلامت ملی متصل کنند و پروژه را برای آنها ارسال کنند راهنمای 183 نفر برای دریافت مراقبت های بهداشتی.

برای پیشگیری و مدیریت بیماریهای مزمن و قلبی عروقی ، این مرکز از طریق مشاوره تلفنی 1: 1 فشار خون ، سطح قند خون و مصرف دارو را بررسی می کند و مدیریت بهداشت را تا دسامبر ادامه می دهد.

علاوه بر این ، برای مدیریت بهداشت شخصی ، اطلاعات مربوط به برنامه های مختلف مانند کلاس های فعالیت بدنی و خدمات بهداشتی یک مرحله ای را فراهم می کند ، و برنامه های متناسب با موضوع را برای کمک به ساکنان مدیریت بهداشت محلی توصیه می کند.

وقتی کرونا 19 راحت شد ، مرکز قصد دارد برنامه هایی را که متوقف شده اند ، مانند یک پروژه ارتقا health سلامت یکپارچه برای هر چرخه زندگی ، یک توقفگاه سالم ، توده عضلانی به علاوه کلاس و یک کلاس برای ورزش سالم مشترک ، به طور فعال ترویج کند. .

یک کارمند مرکز بهداشت عمومی گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا به افراد محلی کمک کنیم تا داوطلبانه یک زندگی سالم را از طریق مدیریت بهداشت فردی برای بیماری های مزمن و قلبی عروقی انجام دهند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *