Iksan City برای بهبود زندگی در کره به آموزش جوانان فدراسیون Iksan City کمک می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر ایکسان اعلام کرد که فدراسیون ایکسان برای بهبود زندگی در کره در تاریخ بیست و ششم از تالار شهر ایکسان بازدید کرد و در جهت حمایت از آموزش و پرورش برای چشم انداز آینده جوانان محلی کم درآمد کمک مالی کرد.

کمک های مالی واریز شده به کاربران کارت های بصری جوانان در میان دانش آموزان مدارس ابتدایی و متوسطه اول که ضمانت اصلی تأمین معاش خود را دریافت می کنند ، ارائه می شود.

این پروژه طرحی است برای حمایت از تواناییهای ویژه دانشجویان کم درآمد ، عدم توانایی آنها در مطالعه موضوعات و سرگرمیها و فعالیتهای اوقات فراغت. این اولین پروژه رفاهی آموزشی بین همکاری خصوصی و عمومی است که در سال 2011 در میان مقامات محلی در سراسر کشور آغاز شده است.

رئیس جمهور یو جئونگ اخیراً گفت ، “من می خواهم از فرصت ها و رویاهای بی پایان دانشجویانی كه از لحاظ مالی رنج می برند حمایت كنم و همچنان فعالیت های جامعه روشن تر و گرم را از طرق مختلف ادامه خواهم داد.”

شهردار جئونگ هئون یول گفت: “من می خواهم از فدراسیون شهر ییسان به خاطر بهبود زندگی کره ای برای تمرین مشترک بخشیدن رویاها و آینده جوانان تشکر کنم” و گفت ، “من تمام تلاش خود را می کنم تا جوانان را از این کار دور نگه دارم.” از وضعیت خانوادگی کناره گیری کنند یا امید خود را کنار بگذارند. “

در همین حال ، فدراسیون فدرال برای بهبود زندگی در کره در ایکسان یک گروه نماینده از زنان کشاورز در منطقه است ، که عشق به کشاورزی و مناطق روستایی را به همراه همسایگان حاشیه رانده هدایت می کنند. با علاقه عمیق به پرورش استعدادهای عالی در منطقه ، فدراسیون Iksan City همچنان بورس های بورس تحصیلی را پشتیبانی می کند و با شرکت در گروه های تولید کننده در تلاش است تا وضعیت زنان کشاورز را بهبود بخشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *