Iksan City برای سی و سومین سال از بورسیه های جوانان حمایت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر ایکان در تاریخ بیست و ششم در Saesakhoe از تالار شهر Iksan بازدید کرد و اعلام کرد که از بورس تحصیلی 1 میلیون نفری که برای پروژه درخت امید جوانان به دست آورده است برخوردار بوده است.

قرار است کمک های مالی اهدایی در این روز به عنوان کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان دبیرستانی و دبیرستانی واجد شرایط پروژه درخت جوانان ایکسان پس از کمک های مالی ویژه به Chest Community Chest کره اهدا شود.

Saesakhoe یک گروه خصوصی است که برای کمک به کودکان نیازمند ایجاد شده است و 17 عضو هر ماه برای تهیه کمک هزینه تحصیلی برای کمک به کودکان کمک مالی جمع می کنند.

رئیس هوانگ جئون تائک گفت: “امروزه نباید به دلیل مشکلات مالی ترک تحصیل کرد” و “امیدوارم که دانش آموزان بدون از دست دادن آرزوها و امیدهای خود به طور مستمر به سمت اهداف علمی خود پیشرفت کنند.”

Ne-jung Nae ، رئیس بخش سیاست های اجتماعی ، گفت: “ما عمیقا از کمک های بورسیه و غذا برای کودکان در شهر ایکسان قدردانی می کنیم.”

بورسیه Sprout که در سال 1987 تاسیس شد ، طی 33 سال گذشته از کودکان و وعده های غذایی منظم و بورسیه حمایت کرده است و از سال 2018 تاکنون 3 میلیون کالای وون به 3 مرکز والدین در طول 3 سال اهدا کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *