Im Taek ، کارمند دونگ گو ، از انجمن بوکس گوانگژو لوح سپاس دریافت کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Im Taek ، مدیر دونگ گو اعلام کرد که از انجمن بوکس گوانجو (رئیس پارک بوئونگ جون) لوح سپاس دریافت کرده است.

انجمن بوکس گوانگجو 24 سال پس از برچیده شدن ، علی رغم شرایط دشوار ناشی از کرونا 19 ، “تیم آموزش تیم بوکس ورزشی” را بازسازی کرد ، محیطی ایجاد می کند که در آن استعدادهای عالی بوکس در منطقه می توانند رویاهای خود را رشد دهند بدون اینکه در مناطق دیگر خسته شوند. . با اهدای لوح سپاس از علاقه و تلاش ویژه در ارتقا sports ورزش های زندگی ، از جمله حمایت از زندگی سالم ساکنان از طریق ورزش در 100 سالگی ، قدردانی شد.

در حال حاضر ، تیم بوکس دونگ گو فرصت نشان دادن مهارت های خود را ندارد ، زیرا مسابقات ملی یکی پس از دیگری پس از کرونا 19 لغو شد ، اما آنها سخت تلاش می کنند تا نتایج عالی را در مسابقات مختلفی که در آوریل امسال برگزار می شود ، بدست آورند. سال

تیم بوکس دونگ گو پیش از این در سال 1990 تاسیس شده بود ، اما در سال 1996 به دلیل شرایط سخت اقتصادی منحل شد و سپس در ژانویه سال گذشته دوباره تأسیس شد.

Im Taek ، رئیس دونگ گو گفت: “من از انجمن بوکس Gwangju سپاسگزارم که به من لوح تقدیر اعطا کرد” و گفت: “من مشتاقانه منتظر ایجاد یک احساس و خنده عالی بر ساکنانمان هستم که دوره بوکس توسط مردم دوست داشت.

در همین حال ، انجمن بیکاری کره در کره تقدیر و تشکر از تلاش سخت Im Taek مدیر دونگ گو ، که در ارتقا sports ورزش های محلی ، مانند مرمت تیم بوکس دونگ گو در اکتبر گذشته ، از هیچ حمایتی دریغ نکرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.