Jangseong-gun پشتیبانی از صندوق های تازه تاسیس در کشاورزی و خرید مسکن برای کشاورزان بازگشت را تشویق می کند … تا 1 فوریه

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Jangseong-gun از Guid Farm Gwichon No. 1 “اعلام کرد که در سال 2021 بازگشت سرمایه صندوق کشاورزی و کشاورزی و پروژه حمایت از خرید مسکن را تشویق می کند.

براساس شهرستان ، ارائه اعتبارات حداکثر 300 میلیون در سال جاری برای شروع کشاورزی امکان پذیر است. از یارانه وام می توان برای تهیه زیرساخت های کشاورزی مانند خرید زمین کشاورزی و نصب خانه برای تسهیلات استفاده کرد.

علاوه بر این ، هنگام خرید خانه یا ساخت خانه جدید ، می توانید با نرخ سالانه 2٪ ، حداکثر 75 میلیون درآمد کسب کنید.

واجد شرایط بودن برای پذیرش کلیه شرایط مورد نیاز را برآورده می کند (▲ قبل از انتقال به Jangseong-gun ، اقامت در شهر برای یک سال یا بیشتر ▲ قبل از انتقال به Jangseong-gun برای کمتر از 5 سال ▲ 65 سال سن) یا کوچکتر ، متولد 1 ژانویه 1955. او رئیس یک خانوار مزرعه ای است که در حال بازگشت است.

همچنین از سرپرستان خانوار (تولیدکنندگان غیرکشاورزی در روستا) که تجربه کشاورزی ندارند و یا برای مدت طولانی کشاورزی ساخته اند ، حمایت می شود. اهداف عبارتند از: اقامت در واحد eup / myeon به مدت 1 سال یا بیشتر بدون محرومیت از تجربه کشاورزی برای 5 سال یا بیشتر قبلی ▲ ساکنان دارای شرایط 100 ساعت کشاورزی و بازگشت به آموزش کشاورزی.

درخواست های پروژه های پشتیبانی در مرکز فناوری کشاورزی Jangseong-gun (مرکز پشتیبانی روستایی) و تا اول فوریه دریافت می شود.

یک مقام نظامی گفت: “ما انتظار داریم مشارکت کشاورزان ذیصلاح برای ساختن یک دهکده غنی از روستاها که کشاورزی از آن دلگرم کننده است ، بسازیم” و گفت: “تمام تلاش خود را می کنم تا فرصتی ایجاد کنم تا پایه محکمی برای کارآفرینی ایجاد کنم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *