Jecheon City ، “گاو” سال نو سال میلادی ، متولد Jecheon

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] برای اولین بار در کشور ، اولین ذی نفعان “پروژه حمایت از سه صندوق مسکن بزرگ در شهر چچئون” توسط ژاچن سیتی به عنوان بخشی از سیاست رشد جمعیت آن راه اندازی شده است.

اولین خانواده هدف ، پارک مو ، پدر دو پسر ساکن گنگووانگ ، جچنیسی است که در اول ژانویه امسال دختری را که خیلی می خواست به دنیا آورد و پدر خانواده دادونگ شد.

این شهرستان هدیه سالگرد یادبود سال نو (یک گاو “متولد” جچون) را در مرکز رفاه اداری Hwasan-dong در هجدهم به مناسبت انتخاب اولین خانواده هدف برای پروژه مالی مسکن ارائه داد و به تولد زندگی جدید.

در آن روز ، آقای پارک گفت: “این همسر و دخترم بودند که مدت زیادی منتظر ماندند ، اما آنچه بیش از همه نگران آن بودم پرداخت وام و بار مالی تربیت سه فرزند بود.”

وی گفت: “بدست آوردن صندوق مسکن 40 میلیونی که امسال در شهر جچن بدست آمده اطمینان بخش است.”

با شکستن چارچوب سیستم پشتیبانی موجود ، “سه پروژه حمایت مسکن خوشایند” به دو نوع پشتیبانی مسکن و حمایت از تولد تقسیم می شوند.

اول ، “نگهداری مسکن” یک مورد درخواست حمایت پس از تولد نوزاد در خانواده ای است که پس از ازدواج 50 میلیون یا بیشتر وام مسکن (تجارت ، منشور) دریافت کرده است – اول 1.5 میلیون وون دوم تا 10 میلیون وون سوم تا 40 میلیون پشتیبانی به دست آمده.

این شهر پیش بینی می کند با بازپرداخت وام های حداکثر 5/51 میلیون بدست آمده در بدو تولد فرزند سوم ، انتظار می رود جوانانی که به دلیل مشکلات یافتن مکانی برای زندگی تمایلی به ازدواج ندارند ، موفق به ازدواج شوند و به طور طبیعی منجر به تا تولد.

“حمایت صندوق تولد” که می تواند پس از تولد نوزاد تازه متولد شده در خانواده ای که وام مسکن دریافت نکرده است اعمال شود ، می تواند تا 1.2 میلیون درآمد برای اولین بار ، 8 میلیون وون برای دوم و 32 پشتیبانی دریافت کند. میلیون نفر برای فرزند سوم یا بزرگتر به دست آمده است.

شهردار لی سانگ چون گفت: “من امیدوارم که همه خانواده ها در سال جدید ، هنگامی که انرژی مطلوب ایجاد می شود ، پر از چیزهای خوب شوند.”

در همین حال ، با افتتاح اخیر قطار دو خطه Jungang Line ، KTX-Iuum شروع به کار کرد و با امکان پذیر شدن Jecheon City به عنوان یک شهر ماهواره ای سئول ،

Jecheon City سیاست های مختلفی مانند مسکن ، مشاغل و سیاست های کمک اجتماعی را توسعه و ترویج می کند تا بتواند به عنوان یک شهر ماهواره ای عمل کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *