Jecheon-si سومین مجتمع صنعتی را در Jecheon ، INFAC ، یک شرکت تولید قطعات خودرو ، جذب می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در دوم ، شهر جچئون اولین قرارداد سرمایه گذاری را در سال 2021 با شرکت INFAC ، Ltd. امضا کرد. (مدیر عامل شرکت Oh Gil Choi و Woongseon Choi) ، یک شرکت متخصص در زمینه تولید قطعات خودرو ، برای راه اندازی کارخانه در 3 مجتمع صنعتی ، و به نظر می رسد چراغ سبز برای دستیابی به سرمایه گذاری برای هفتمین انتخابات عمومی سال

حدود 10 مقام ، از جمله لی سانگ چون ، شهردار جچونگ و مدیر اجرایی وونگ سون چوی ، در مراسم توافق حضور داشتند و با دونگمن ، رئیس شورای شهر چچون ، در کانون توجه قرار گرفت.

شرکت INFAC ، آموزشی ویبولیتین در سال 1969 تاسیس شد و یک شرکت متوسط ​​متخصص در زمینه تولید قطعات خودرو به مناسبت 52 سالگی خود است و قصد دارد کارخانه جدیدی برای تولید ترمزهای الکترونیکی و درایوها در سایت مجموعه صنعتی سوم ایجاد کند . انتظار می رود خلق شود.

در سال 2019 ، به دنبال جذب INFAC EPM ، زیرمجموعه INFAC و تولید کننده محیط زیست ماژول های باتری خودرو ، به مجتمع صنعتی 2 ، کارخانه INFAC در Jecheon برای سرمایه گذاری در ساخت یک کارخانه جدید جذب شد ، بنابراین وضعیت خود را تقویت می کند به عنوان یک شهر نماینده یک خوشه پایدار از قطعات خودرو.

مدیر عامل شرکت Woong-seon Choi قول داد: “ما به لطف موقعیت عالی Jecheon و پشتیبانی اداری فعال تصمیم به ساخت کارخانه گرفتیم و به شرکتی تبدیل خواهیم شد که می تواند با علاقه بیشتر در منطقه رشد کند.

شهردار لی سان چون گفت: “به عنوان شرکتی با پتانسیل رشد بالا به عنوان عنصری با ارزش افزوده بالا ، صنعت انرژی آینده در منطقه ما لانه جدیدی در جچئون احداث خواهد کرد ، برنامه تجاری INFAC به نرمی ارتقا یافته و پشتیبانی اداری ارائه خواهد شد. پس انداز شده است تا بتواند به عنوان یک شرکت جهانی به جلو حرکت کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *