Jeongeup City ، برای جلوگیری از یک حادثه ایمنی ، مجوز ساخت یک ماشین ساختمانی کوچک را دریافت کنید

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] مرکز فناوری کشاورزی Jeongeup-si داوطلبانی را برای آموزش استخدام می کند تا مجوز تجهیزات ساختمانی (بیل مکانیکی ، لودر اسکی ، لیفتراک) با کمتر از 3 تن را با درجه بالایی از استفاده در سایت های کشاورزی استخدام کند.

ماشین آلات ساختمانی کوچک با وزنی کمتر از 3 تن ماشین آلات کشاورزی ضروری در میان کارهای مختلف کشاورزی برای کشاورزان است.

با این وجود ، احتمال وقوع حوادث بسیار زیاد است ، زیرا بدون اخذ گواهینامه از طریق آموزش نظری و عملی مناسب از آنها استفاده می شود.

بر این اساس ، مرکز فناوری کشاورزی با پشتیبانی از 50٪ هزینه آموزش اخذ مجوز از سال 2018 ، برای جلوگیری از حوادث ایمنی و حوادث غیرمجاز ، آموزش می دهد.

تاکنون 418 نفر مجوز دریافت کرده اند و قصد دارند 100 نفر را با هزینه پروژه 28 میلیون بوی بد (50 هزینه باروری و 50٪ خودپرداخت) آموزش دهند.

دوره درخواست از 27 تا 10 فوریه است و می تواند از طریق مرکز جامعه به هر آدرس ارسال شود.

مدارک لازم برای درخواست شهروندان ساکن در شهر یونگگوپ ، 18 سال به بالا و زیر 70 سال ، دارای گواهینامه رانندگی کلاس 1 هستند.

آموزش صدور مجوز شامل 6 ساعت تئوری و 6 ساعت تمرین می باشد و پس از اتمام دوره آموزش صدور مجوز خلبانی بدون آزمون جداگانه امکان پذیر است.

یک مقام مرکز فناوری گفت: “ما همه کار ممکن را انجام خواهیم داد تا کشاورزان بتوانند از طریق ایمنی از طریق آموزش و صدور مجوز از ماشین آلات ساختمانی کوچک ، که در مزارع ضروری است ، از ماشین آلات بدون ایمنی استفاده کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *