Jeongeup City ، راهنمای صدور گواهینامه عدم حمایت از صندوق حمایت از مشاغل کوچک

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Jeongeup City تأییدیه ای را در مورد اعمال دستور اداری برای اقدامات قرنطینه ای برای امکاناتی که ممنوعیت جمع آوری یا تجارت محدود است ، جایی که پرداخت برای حمایت از صاحبان مشاغل کوچک از تاریخ 25 آغاز نشده است ، صادر می کند.

صدور این تأیید برای نجات صاحبان مشاغل کوچک است که به دلیل اقدامات قرنطینه ای برای جلوگیری از فاصله اجتماعی ، دستورالعمل ممنوعیت تجمع یا محدود کردن ساعت کار را دریافت کرده اند ، اما در طی اولین پرداخت سریع یا 1 میلیون پرداخت حمایتی کسب شده دریافت کرده اند یا از دست رفته اند با هدف

هدف این است که با تأیید اینکه مقام محلی محلی یک سایت تجاری ممنوع یا محدود است ، با درخواست یک صندوق پشتیبانی به صاحبان مشاغل کوچک که از کمک خارج شده اند کمک کند.

در کل 16 نوع مشاغل وجود دارد که می توان نامه تأیید را برای آنها صادر کرد ، از جمله 9 نوع ممنوعیت جمعی و 7 نوع محدودیت تجاری.

این گواهینامه توسط بخش بهداشت و بهداشت Jeongeup برای میخانه های تفریحی ، میخانه های دانران ، کلاژها ، رستوران ها (رستوران ها) ، کافه ها و اتاق های خواب (اقامتگاه های روستایی ، اقامتگاه های دیگر به غیر از اقامتگاه های توریستی) صادر می شود.

علاوه بر این ، بخش سیاست های کشاورزی برای مهمان خانه های روستایی ، بخش اسکان گردشگری و دفتر مدیریت تأسیسات ورزشی داخل سالن ، بخش اقتصادی منطقه ای برای دفتر تبلیغات فروش مستقیم و بخش فرهنگ و هنر آواز. مرکز تمرین ، ثبت نام تجاری و بررسی موضوع یک گواهینامه

صاحبان مشاغل کوچک که نامه تأییدی دریافت کرده اند باید با باز کردن صفحه اصلی صندوق پشتیبانی در طول دوره تأیید پرداخت وجوه پشتیبانی از مشاغل کوچک ، از اول فوریه مستقیماً به صندوق پشتیبانی مراجعه کنند.

یک مقام شهری گفت: “همچنان که صاحبان مشاغل کوچک از کرونا 19 رنج می برند ، امیدوارم این کمک کوچکی برای مقاومت در برابر بحران باشد.” “ما همچنان تبلیغات فعال را تشویق می کنیم تا اهداف گمشده ظاهر نشود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *