Jeongeup-si، Saneo-myeon اکنون نتیجه آزمایش کیفیت خاک و آب در مقدار استاندارد است

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Jeongeup City در تاریخ 25th اعلام کرد که در نتیجه آزمایش برای آلودگی واقعی خاک و کیفیت آب در Saneo-myeon در مقدار استاندارد است.

این تحقیقات بر اساس نگرانی در مورد احتمال استفاده از مواد شیمیایی مضر برای بدن انسان در هنگام تولید سئوكسان در منطقه سنگدوسان و آلودگی روستا است.

به ویژه ، در جلسه منظم شورای شهر یونگاپ در دسامبر گذشته ، این بازرسی در پاسخ به س aال دولت شهرداری درباره توسعه سئوكسان در سنگدوسان ، سنو میون و گزارش های رسانه ای برخی از اپراتورهای تلویزیون انجام شد.

بر این اساس ، در دسامبر سال گذشته ، این شهر خاک و آب واقعی را جمع آوری کرد و م institutionsسسات تخصصی مانند موسسه بهداشت و محیط زیست Jeollabuk-do را برای بررسی فلزات سنگین و سایر آلاینده ها سفارش داد.

در نتیجه آزمایش ، هیچ فلز سنگین مانند کادمیوم و جیوه در کیفیت واقعی آب یافت نشد و مقدار اکسیژن محلول “غیر طبیعی یا غیر طبیعی” ارزیابی شد.

فلزات سنگین موجود در خاک کمتر از حد استاندارد آلودگی خاک است ، اما محتوای مواد مغذی خاک زیر “محدوده مناسب مواد مغذی” است که برای اهداف کشاورزی استفاده می شود.

به طور خاص ، آلودگی واقعی ناشی از گرد و غبار سنگ تولید شده در محل تکان خوردن خاک اطراف کوه سنگدوسان به نظر جدی نمی رسد.

این شهر قصد دارد به طور دوره ای سایت های تجاری با ساکنان کوههای سنگدوسان را مدیریت کند تا آسیب به محیط زندگی ساکنان و جنگل ها به حداقل برسد ، زیرا کار در سایت جمع آوری خاک می تواند بر جنگل های اطراف کوه سنگدوسان و محیط زندگی ساکنان تأثیر بگذارد.

علاوه بر این ، علاوه بر این بازرسی ، ما قصد داریم با مدیریت جامع سایت جمع آوری خاک ، منعکس کننده دیدگاه های ساکنان تا آنجا که ممکن است برای ایجاد یک محیط زندگی راحت و سالم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *