Jeongseon-gun اقدامات لازم برای ایمن سازی Jeongseon را در زندگی روزمره تقویت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Jeongseon-gun فعالانه ایجاد فرهنگ ایمنی در زندگی روزمره و اقدامات ایمنی شخصی را برای محافظت از جان و مال ارزشمند کارکنان در برابر حوادث مختلف ، حوادث ، بلایا و بلاها و ایجاد یک Jeongseon ایمن انجام می دهد.

برای اطمینان از اینکه همه شهروندان نظامی زندگی سالم و مطمئنی دارند ، ارتش بودجه 110 میلیون در سال جاری را برای تشویق خرید بیمه امنیت نظامی برای همه شهروندان نظامی (از جمله خارجی های ثبت شده) که به عنوان محلی در تپانچه Jeongseon ثبت شده اند ، سرمایه گذاری کرده است . میزان پوشش تصادفات مکرر در ساختمان در سال قبل افزایش می یابد و شرایط جدیدی برای میزان پوشش قربانیان بیماری های عفونی تاج 19 ایجاد می شود. بیمه ایمنی نظامی به طور خودکار و بدون روش جداگانه ای برای ثبت بیمه ، مانند معاینه پزشکی ، ثبت می شود و دوره پوشش از 1 مارس 2021 تا 28 فوریه 2021 است.

علاوه بر این ، حمایت از ایمنی زندگی نظامی در حال تقویت است ، از جمله حمایت از بیمه جنگ برای جوانان منتخب ، بیمه طوفان و سیل ، بیمه حوادث محصولات کشاورزی و بیمه جامع کشاورزی ، از جمله بیمه ایمنی کاملاً نظامی برای واکنش پایدار سربازان از حوادث مختلف و بلایای طبیعی.

ارتش برای جلوگیری از حوادث مختلف ایمنی و همچنین ارائه ارزیابی های ایمنی ، اولویت بندی تأسیسات خطرناک و انجام نظارت مستمر ، برای بازرسی مقدماتی ایمنی از 195 مکان مستعد برای حادثه و ایمنی ، نظارت مستمر را انجام می دهد تا تمام تلاش خود را برای حفظ امکانات انجام دهد.

علاوه بر این ، قصد دارد به طور فعال بیمه اجباری سایت های مستعد بروز بلایا ، مانند 651 رستوران و محل اقامت را ارتقا دهد تا آسیب های جانی و مالی ناشی از آتش سوزی ، ریزش و انفجار را به حداقل برساند.

نشانه های کوچکی از بلایای تهدید کننده زندگی مانند پیشگیری و مقابله فوری با فاکتورهای خطرناک فاجعه را برای تأسیسات عمومی کوچک که به ایمنی نیاز دارند ، مانند ساختمان ها ، سازه های سنگی و چاله ها.

برای اینکه کودکان آینده در منطقه با خیال راحت و سالم رشد کنند ، وضعیت مدیریت ایمنی ، مانند بازرسی منظم و آموزش ایمنی برای هر نهاد مدیریت امکانات بازی برای 45 مرکز بازی کودکان ، از جمله مراکز کودکان ، خانه های مسکونی و پارک ها و انطباق. ما قصد داریم تمام تلاش خود را برای جلوگیری از حوادثی مانند ایمنی مانند بازرسی متمرکز کنیم.

علاوه بر این ، بررسی های ایمنی برای ایجاد اقدامات ایمنی برای پروژه های مختلف ، جشنواره ها ، نمایش ها و مناطق مدیریت بازی آب در سالن ، اقدامات مدیریت ایمنی را تقویت می کند ، مانند بررسی های ایمنی و دستورالعمل های در محل ، و تشویق به حرکت فرهنگ ایمنی به آگاهی امنیتی ارتش را متحول کنید. این شرکت قصد دارد مواد تبلیغاتی را برای فعالیتهای روزمره و جنبش فرهنگ ایمنی تولید و توزیع کند.

کیم یانگ هوانگ ، مدیر امنیت گفت که تمام تلاش خود را می کند تا با ترویج اقدامات امنیتی جامع ، میدانی و زندگی گرا ، گزینه های سالم و ایمنی را برای همه نیروهای نظامی ایجاد کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *