Jeonnam-do، Covid-19 “اقدامات پیشگیری ویژه برای سال جدید”

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Jeollanam-do اقدامات قرنطینه ای ویژه ای را برای سال جدید آماده و اجرا کرده است تا شهروندان بتوانند با جلوگیری از گسترش کرونا 19 ، تعطیلات ماه سال نو را با خیال راحت سپری کنند.

Jeollanam-do اعلام کرده است که اقدامات ویژه قرنطینه ای مانند کارهای اضطراری برای بیمارستان ها و سیستم های قرنطینه ، بازرسی از مدیریت قرنطینه در مناطق آسیب پذیر و تقویت روابط عمومی برای قرنطینه زنده برای ساکنان را با ایجاد یک دوره پیشگیری ویژه برای کرونا 19 برای ماه انجام خواهد داد. تعطیلات سال نو “از 1 تا 14 فوریه.

به ویژه ، از آنجا که نگرانی زیادی در مورد شیوع کرونا 19 در حومه شهر از طریق مراجعه به اقوام و سایر مناطق در تعطیلات سال جدید قمری و اجتماعات خانوادگی وجود دارد ، ما قصد داریم به طور فعال پرهیز از بازدید از شهرهای خود را تشویق کنیم.

به همین منظور ، تصمیم بر این شد که قوانین پیشگیری از زندگی کرونا 19 از طریق رسانه های مختلف مانند رسانه ها ، رسانه های اجتماعی ، مواد تبلیغاتی و پخش روستایی ترویج شود و از طریق فعالیت های میدانی مشارکت فعال تشویق شود.

سیستم قرنطینه حتی در فصل تعطیلات نیز حفظ می شود. آزمایش های تشخیصی پیشگیرانه و درمان بیمارستان قرنطینه توسط کلینیک های غربالگری طبیعی مراکز بهداشت عمومی (56) ، انستیتوی بهداشت و محیط زیست یئونام ، بیمارستان های بیماری های عفونی (3) و مرکز درمان درمانی KPS انجام می شود. علاوه بر این ، استانها و شهرها و شهرستانها تصمیم گرفته اند برای انجام اقدامات سریع قرنطینه ای مانند مدیریت تماس ، تحقیقات اپیدمیولوژیک و ضد عفونی ، اقدامات فوری را به مدت 24 ساعت انجام دهند.

سیستم مدیریت قرنطینه برای امکانات چند منظوره آسیب پذیر در برابر عفونت نیز تقویت شده و یک بازرسی فشرده نیز در حال انجام است. بیمارستان های سالمندان و تسهیلات مسکن معلولین از بیرون رفتن ، ماندن در بیرون و ملاقات ممنوع است و به کارگران و مصرف کنندگان توصیه می شود از حرکت خودداری کنند ، در تعطیلات با تعداد زیادی از افراد تماس بگیرند و از مسافرت خودداری کنند.

مراکز کمک اجتماعی سالمندان و شهروندان مسن در شهرها و مناطق دارای موارد تایید شده خاتمه می یابد و سایر شهرها و مناطق به تشخیص شهردار فعالیت می کنند. سه نفری مشترک ، تقسیم غذا. مصرف غذای داخل خانه نیز ممنوع است.

تسهیلات سونگمیو و بونان باید از دستورالعمل های مسافت پیروی کنند ، مانند پوشیدن ماسک در همه زمان ها و رعایت فاصله 2 متر (حداقل 1 متر) و گسترش یادبود آنلاین برای خدمات غیر حضوری ؛ و گورها و یک سیستم رزرواسیون به تعداد کل بناهای یادبود روزانه اعمال می شود. تشریفات مشترک در سطح جامعه ، مانند سفرهای گروهی ، ممنوع شد.

امکانات بزرگ توزیع ، مانند بازارهای سنتی و خرده فروشی ها ، تیم مشترک بازرسی قرنطینه را با سیتی ، انجمن فروشندگان اسلحه مدیریت می کنند و قرنطینه را تقویت می کنند ، مانند استفاده از ماسک ، ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی دوره ای.

Jeollanam-do اقدامات قرنطینه ای را برای تأسیسات آسیب پذیر در برابر عفونت ، مانند امکانات ورزشی داخل سالن ، حمام و پرستار ، با شهر و شهرستان به شدت بازرسی می کند ، بنابراین قوانین قرنطینه برای هر مرکز کاملاً رعایت می شود.

علاوه بر این ، امکانات حمل و نقل عمومی مانند ایستگاه های اتوبوس و قطار حداقل دو بار در روز ، تهویه منظم ، جدا کردن خطوط جاده ای برای مسافران و دوربین های تصویربرداری حرارتی در ورودی و خروجی عقیم می شوند. چک ژاپنی انجام دهید. علاوه بر این ، یک افسر پشتیبانی اداری به Jeollanam-do ارسال می شود و بازرسی های ویژه در محل در 8 فوریه به مدت دو روز انجام می شود.

تخلفات و نقایصی که در نتیجه بازرسی پیدا شده مشمول اقدامات سختگیرانه ای مانند راهنمایی در محل و جریمه ها برای افزایش انطباق با قوانین قرنطینه خواهد بود.

Go Jae-Young ، رئیس افسر امنیت استان در Jeollanam-do ، گفت: “اخیراً ، تعداد عفونت های عفونی در خارج از کلانشهر و Gwangju در حال افزایش است.” وی خواستار رعایت دقیق قوانین قرنطینه شخصی ، مانند پوشیدن لباس نقاب زدن “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *