Jeonnam-do ، پروژه ای برای حمایت از مزرعه جوانان “یک جواب عالی”

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] در نتیجه درخواست پروژه حمایت از دهکده کشاورزی میراث جوانان در جولانام دو ، مشخص شد که 495 نفر برای آن درخواست داده اند که بیش از 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته و پاسخ های مثبت دریافت کرده است.

طبق Jeollanam-do ، در نتیجه دریافت از طریق سیستم اطلاعات کسب و کار برای کشاورزی و جنگلداری (Agrix) از 21 تا 27 دسامبر سال گذشته ، نرخ رقابت بر اساس 214 استخدام امسال 2.3: 1 بود.

پروژه حمایت از کشاورزی کشاورزی برای وراث جوان یک برنامه یارانه ای با بودجه دولت است که بودجه ای را برای تسویه مزارع به کشاورزان جوان با درآمد اولیه بی ثبات کشاورزی تأمین می کند.

در نتیجه تکمیل این برنامه ، Haenam-gun با 66 (13.4٪) ، Naju-gun 44 (8.9٪) ، Yeongam-gun 42 (8.5٪) ، Muan-gun 35 (7.1٪) ، Damyang بیشترین تعداد را داشته است. اسلحه و Jangseong-gun 28 (5.7٪) و غیره

Jeollanam-do قصد دارد در ماه فوریه ارزیابی کتبی از نامزدها را بر اساس شهرها و شهرستانها انجام دهد تا 1.5 برابر تعداد نامزدها را انتخاب کند و با ارزیابی مصاحبه استانی و استانی در ماه مارس ، انتخاب را نهایی کند.

از آنجا که نرخ رقابت نسبت به سالهای گذشته بالاتر بود ، ما تصمیم گرفتیم تا بر اطمینان از انصاف و شفافیت در انتخاب متمرکز شویم. یک کارشناس کشاورزی خارجی به عنوان عضوی از مصاحبه کتبی و ارزیابی برای بررسی عمیق اراده و اهداف کشاورزی متقاضیان ، ویژگی و امکان اجرای برنامه منصوب می شود.

حداکثر 1 میلیون درآمد ماهانه برای یارانه شهرک های کشاورزی در اختیار کشاورزان جوان نهایی قرار می گیرد. با توجه به امید کشاورزان جوان ، تا 300 میلیون نفر همراه با پشتیبانی از زمین های کشاورزی و آموزش فناوری فراهم می شود.

Jeollanam-do در آوریل در زمینه دامنه استفاده از کمک هزینه ها و تعهدات ، برای مقدماتی نامزد ها آموزش مقدماتی را ارائه می دهد تا وراث جوان ، که شخصیت های اصلی اداره کشاورزی آینده Jeonnam خواهند بود ، بتوانند خود را با کشاورزی و مناطق روستایی. تصمیم گرفتم فعالانه از او حمایت کنم.

سون میونگ دو ، رئیس بخش سیاست های کشاورزی Jeollanam-do ، گفت: “برای اولین بار ، نزدیک به 500 متقاضی در سال های اخیر بیش از حد شلوغ شده اند.” “با افزایش مشارکت و علاقه کشاورزان جوان در طول سال ها ، ما تمرکز خواهیم کرد در انتخاب عادلانه “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.