Jeonnam-do ، Si-gun ، توسعه محصولات توریستی از نوع محل اقامت

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] جولانام-دو با شهر و شهرستان روبرو شده است تا پیشنهاداتی از قبیل ترویج کره ای ترین و ایمن ترین مواد غذایی ، دریایی ، منابع فرهنگی و زیست محیطی را به عنوان یک محصول توریستی از نوع اقامت و بهبود دسترسی مسافر به عنوان بخشی از ترویج جولانام انجام دهد. بعد از ویروس کرونا.

در چهارم جولانام ، جلسه ای از روسای دفاتر گردشگری استانها و شهرستانها برگزار شد تا صدای زنده خطوط مقدم توریستی را که به دلیل طولانی بودن کرونا 19 راکد بودند ، بشنود و اقدامات گردشگری را بعد از استان بررسی کند. تاج پادشاهی.

در این نشست ، هر شهر و شهرستان دیدگاه های مختلفی از جمله تمدید دوره پروژه های پشتیبانی برنامه های بهبود قرنطینه و حفظ جاذبه های گردشگری ، گسترش اهداف مالی صندوق ارتقا tourism گردشگری استان و تعدیل متقابل را ارائه داد. رویدادها و جشنواره ها

Jeonnam-do سیاست های کلیدی گردشگری را که در سال جاری اجرا می شود مانند ایجاد بستر گردشگری Jeonnam (J-TaaS) ، ارتقا the سال بازدیدهای Jeollanam-do ، پشتیبانی از صنایع جدید گردشگری ، پشتیبانی از توسعه DMO ارائه داد. و ایجاد یک اکوسیستم گردشگری محلی پایدار از طریق تجزیه و تحلیل داده های بزرگ گردشگری.

علاوه بر این ، وی ارتقا of شهر به عنوان یک مرکز گردشگری ، توسعه گردشگری منطقه ای برای برنامه ریزی از نوع مسابقه ای ، ایجاد یک مجتمع گردشگری دریایی لوکس و ایجاد یک پایگاه گردشگری از نوع توریست با ارتقا کمربند جدید گردشگری را توضیح داد در ساحل جنوبی

در میان آنها ، Jeonnam Tourism Platform یک پلت فرم یکپارچه آنلاین است که مسیرهای محلی گردشگری را در کف دست شما طراحی می کند و برای حمل و نقل ، محل اقامت و رستوران ها در زمان واقعی رزرو و پرداخت می کند. به دنبال راه اندازی این سرویس ، انتظار می رود که به طور قابل توجهی در تقویت رقابت گردشگری جئونام پس از ویروس کرونا کمک کند.

مدیر گردشگری Jeollanam-do Yoomi-ja گفت: “ما از نزدیک کار خواهیم کرد و با شهرها و شهرستانها ارتباط برقرار خواهیم کرد تا به طور فعال به روند تغییر گردشگری کرونا 19 پاسخ دهیم. ما همچنین با صنعت کار خواهیم کرد.

در همین حال ، Jeollanam-do در حال انجام فعالیت های قرنطینه ای فعال برای سفر ایمن Jeollanam-do تا پایان ویروس کرونا است ، مانند وارد کردن اطلاعات سفر ایمن در راهنمای Namdo ، تمیز نگه داشتن ملافه ها و تمیز بودن و شناسایی یک منطقه توریستی تمیز به عنوان منطقه ممنوع. ویروس ها

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.