Jincheon-gun مسئول پردازش کشاورزی ، “مشارکت” برای بهبود سطح کشاورزی محلی

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] مرکز پشتیبانی محصولات کشاورزی ، که جینچئون-گون برای توسعه توسعه کشاورزی محلی و بهبود درآمد خانوار در مزارع کار می کند ، پاسخ های زیادی از کشاورزان دریافت می کند.

با توجه به منطقه 3 ، مرکز تعمیر و نگهداری با مساحت 357.02㎡ با سرمایه گذاری بودجه 1 میلیاردی کسب شده در شرکت نامزد ، که در سال 2019 منتقل شد ، ساخته شد.

این مرکز نگهداری مجهز به 37 نوع تجهیزات پردازش برای 40 واحد است و از توسعه نمونه های مختلف با استفاده از محصولات ویژه کشاورزی تولید شده توسط مزارع محلی پشتیبانی می کند.

سال گذشته ، حتی در شرایطی که آموزش حضوری به دلیل کرونا 19 دشوار بود ، دستورالعمل های پیشگیری از قرنطینه برای 58 کشاورز محلی دنبال شد ، و آموزش “فرآوری و راه اندازی کشاورزی” به دوره های مقدماتی و پیشرفته تقسیم شد.

همچنین ، از نوامبر سال گذشته ، از تولید نمونه های اولیه با استفاده از محصولات کشاورزی که مستقیماً برای فارغ التحصیلان رشد می کند ، حمایت کرده است.

این شهرستان قصد دارد از ماه مارس به مدت دو ماه تحت قانون توانبخشی غذا و ثبت و فعالیت صنایع غذایی و فرآوری برای كشاورزانی كه شركتهای تازه كار فرآوری محصولات كشاورزی هستند ، امسال آموزش ببیند.

ارتش در حال حاضر از تولید چای مایع ، مربا و محصولات پودر شده پشتیبانی می کند و قصد دارد تولید آب میوه و سبزیجات را با دریافت گواهی مدیریت ایمنی مواد غذایی (HACCP) امکان پذیر کند.

به ویژه ، بر اساس “دستورالعمل نصب ، بهره برداری و مدیریت مرکز پردازش کشاورزی” که در ماه اکتبر منتشر شد ، محصول تولید شده توسط مرکز پشتیبانی با نام تجاری مشترک “Jincheonne” منتشر خواهد شد.

یک نماینده پرورش دهنده میوه درگیر در آموزش گفت: “در آینده ، کشاورزی محدود به تولید محصولات کشاورزی با کیفیت بالا نیست. از آنجا که ارتش فرصت های مختلفی برای نمونه های اولیه و شیوه های مختلف فراهم می کند ، ما به طور فعال از آنها استفاده خواهیم کرد تا نه تنها برای بهبود درآمد ، بلکه همچنین سطح کشاورزی در Jinchon. ”

یک مقام نظامی گفت: “از آنجا که افسر پشتیبانی پردازش کشاورزی در شرف ثبت نام به عنوان تجارت تولید و فرآوری مواد غذایی است ، ما قصد داریم از فروش مستقیم کشاورزان که مجوز تجارت برای فروش محصولات ویژه را دریافت کرده اند ، حمایت کنیم.” بهترین کار ما برای کار با امکانات و برنامه های آموزشی است تا بتوانیم خود را به عنوان یک محور اصلی تثبیت کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.