Jindo-gun ، پرداخت 100000 فاجعه اضطراری برای همه غیرنظامیان

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Jindo-gun در روز پنجم (جمعه) اعلام کرد که 100000 نفر به ازای هر نفر قبل از سال جدید قمری به همه شهروندان نظامی که از بیماری همه گیر ویروس کرونا رنج می برند (کرونا 19) پرداخت خواهد کرد.

ارتش فوراً تصمیم گرفته است که برای تسکین قلبهای سربازان خسته و خسته کرونا 19 و بازگرداندن اقتصاد عمومی راکد ، کمکهای اضطراری را به عنوان پشتیبان تهیه کند.

شورای جیندو-گونگ 266مین جلسه فوق العاده خود را در پنجم برگزار کرد و در مورد پیش نویس مصوبه مربوط به ارائه پشتیبانی از بلایا برای همه شهروندان نظامی تصمیم گرفت.

رئیس جمهور پارک گوم ری اظهار داشت: “من امیدوارم که یارانه های اضطراری در برابر بلایای طبیعی که قبل از تعطیلات سال نو میلادی ارائه شده است ، به نفع ارتش باشد.”

این جلسه فوق العاده در مورد مصوبه کمک به یارانه های اضطراری در شهرستان جیندو بحث و تصمیم گیری کرد تا یارانه ای را برای شهروندان نظامی که به دلیل طولانی شدن کرونا 19 از مشکلات اقتصادی رنج می برند ، فراهم کند.

از 5 فوریه (جمعه) 2021 ، همه ساکنان Jindo-gun با آدرس در Jindo-gun واجد شرایط پرداخت اضطراری در برابر بلایا هستند.

از 8 فوریه تا 31 مارس ، دوره درخواست ، اگر کارت شناسایی خود و درخواست خانواده را به خدمات شهری در آدرس خود ارائه دهید ، می توانید یک گواهی هدیه Jindo Arirang به ارزش 100000 خانوار وون دریافت کنید.

ارتش همچنین قصد دارد برای راحتی کار ارتش ، در 8 فوریه (دوشنبه) ، هنگامی که برنامه متمرکز می شود ، برای ملاقات کارمندان دولت که از تالار شهر بازدید می کنند ، اقدام کند.

لی دونگ-جین ، رئیس شهرستان جیندو ، گفت: “ما قدرت اداری خود را متمرکز خواهیم کرد تا همه شهروندان نظامی بتوانند در صورت بروز بلایا قبل از تعطیلات سال نو میلادی کمک اضطراری دریافت کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *