Jinju City به ارائه محصولات کشاورزی غیر حضوری بیش از کرونا 19 می پردازد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در تاریخ پانزدهم ، شهر جینجو در پانزدهم اعلام کرد که کانالهای شخصی خود را برای فروش محصولات کشاورزی محلی مانند گسترش خریدهای آنلاین محصولات کشاورزی از طریق “مرکز خرید آنلاین مرکز خرید Jinju City Mall” گسترش خواهد داد. شما هستید”.

این شهر قصد دارد برای غلبه بر مشکلات فروش محصولات کشاورزی به عنوان محصولات کشاورزی توسط کشاورزان پس از کرونا 19 و فعال سازی فروش غیرحضوری ، در نیمه اول امسال یک مرکز خرید آنلاین محصولات کشاورزی در جینجو ایجاد کند.

پس از جمع آوری نظرات کشاورزان و کارشناسان در زمینه تأسیس مراکز خرید ، آژانس ویژه ای برای تاسیس مراکز خرید از طریق مناقصه انتخاب و مصوبه مربوط به نحوه فعالیت مراکز خرید وضع می شود تا تجارت با مراکز خرید زودتر انجام شود. او قصد دارد از زوایای مختلف برنامه های پشتیبانی و تبلیغات را ارائه دهد.

علاوه بر این ، شهر 1.8 میلیارد بوی بد ارائه می دهد ، که 500 میلیون بوی بد نسبت به سال قبل افزایش یافته است ، برای پروژه امسال برای حمایت از هزینه انتخاب محصولات کشاورزی برای کشاورزان مبتلا به تاج 19. پیش بینی می شود که کمک به مدیریت کشاورزی با ایجاد شغل و کاهش هزینه های لجستیکی با حمایت از هزینه انتخاب هر یک از اقلام با توجه به انتخاب مشترک محصولات کشاورزی.

چو گیل ، شهردار جینجو گفت ، “با توجه به طولانی شدن کرونا 19 ، سیستم توزیع صنعت اولیه ، مانند سایر صنایع ، بصورت آنلاین متمرکز تغییر می کند. گفت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *