“Jonam Zone” از جو سه هو و نام چانگ هی ، آهنگ جدید منتشر شده در سی و یکمین نمایش شهاب سنگ

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] جو نام-جی ، دوتایی تصنیفی که توسط سه هو جو و چانگ هی نام تشکیل شده است ، آهنگ جدید “A Dream Midwinter Day’s Dream (with Yooseong)” را منتشر می کند.
تو
“Dream of a Midwinter Day” که ساعت 6:00 روز سی و یکم اکران می شود ، آهنگ جدید Jonamji است ، یک دوتایی مرد که توسط کمدین های جو سه هو و نام چانگ هی ساخته شده است.

به طور خاص ، یوسئونگ ، خواننده ای که ایمان دارد و گوش می دهد ، گوش او را در آهنگ جدید Jonamji جلب می کند. یوسونگ در “رویای یک روز زمستان” غم و اندوه آهنگ را با حساسیت عمیق بی نظیر و قدرت بیان غنی اضافه کرد.

جو سه هو و نام چانگ هی نیز با شادی که معمولاً در سرگرمی نشان می دهد ، ظاهری کاملاً متفاوت از خود نشان می دهند. صدای Nam Chang-hi با زیبایی محکم و جو Se-ho از جذاب Takseong با Yooseong هماهنگی طبیعی دارد.

صدای این دو نفر بدون خنده نشان دهنده صداقت دو عضو دانشگاه Jonamji است.

“رویایی برای یک روز زمستان” توسط اعضای Rocco Berry Rocco و Ann Young-min (بری) ساخته و ساخته شده است. در ضبط ، Ahn Young-min در صفحه کلید شرکت می کند ، و Rocco مستقیماً در جلسه رشته شرکت می کند.

علاوه بر این ، “رویای یک روز میان زمستان” به عنوان مشارکت روکو در این ژاکت جدید ، آهنگی است که شامل عشق و اعتماد موسیقی روکو بری به South Lake است.

از سال 2019 ، جو سه هو و نام چانگ هی ظهور یک دوتایی تصنیف اصیل و بدون خنده را نشان دادند ، “و حالا شما کجا هستید” ، “یک خانه خوب چه اهمیتی دارد؟”

از طرف دیگر ، دانشگاه Jonamji قصد دارد با برنامه ای آواز با “رویای روز زمستان” گسترش یابد و جو سه هو در تلویزیون “Quiz on the Block” و “I’m Upset، I’m Upset” با بینندگان دیدار می کند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *