K-New Deal به دنبال استراتژی سرمایه گذاری مثبت خارجی در صنایع با فناوری پیشرفته است

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت تجارت ، صنعت و انرژی (وزیر سون یون مو) اعلام کرده است که به طور فعالانه سرمایه های خارجی را در صنایع با فناوری پیشرفته مانند Digital New Deal و Green New Deal و همچنین نسخه کره ای New Deal مانند New New Deal و Green New Deal. و همچنین صنایع با فناوری پیشرفته مانند نیمه هادی ها ، بیو ، وسایل نقلیه سبز و باتری های ثانویه.

میونگ هی میونگ هی ، رئیس ستاد مذاکرات تجاری در کره ، در جلسه سال نو شرکت های سرمایه گذاری خارجی (میزبان: انجمن تجارت خارجی کره) ، با حضور مشاوران بزرگ خارجی در کره و نمایندگان شرکت های سرمایه گذاری خارجی ، شرکت کرد. فضای سرمایه گذاری امسال به عنوان زمینه مهم سیاست سرمایه گذاری خارجی مطرح شده است.

مدیر آیو در مورد تبریک سال نو اظهار داشت: “سال گذشته سرمایه گذاری مستقیم خارجی 20.8 میلیارد دلار بود که بیش از 20 میلیارد دلار برای شش سال متوالی ، 10.8٪ فروش داخلی ، 5 ، 6٪ اشتغال و 18.6٪ بود. صادرات به عنوان یک محور مهم اقتصاد کره قرار گرفته است. “” حتی در شرایط دشوار ناشی از کرونا 19 ، سهم سرمایه گذاری خارجی در صنایع جدید مانند نیمه هادی ها ، بیوتکنولوژی ، صندوق های حمل و نقل سبز و باتری های ثانویه ، و همچنین مواد پیشرفته ، قطعات و تجهیزات سال گذشته بود. این به توسعه صنعت و ایجاد مشاغل با کیفیت مانند افزایش کنتراست کمک می کند.

مدیر Io سپس جهت گیری سیاست سرمایه گذاری خارجی را در سال 2021 به شرح زیر پیشنهاد کرد.

اول ، در راستای ارتقا پروژه های کلان مانند نسخه کره ای New Deal ، ما فرصت های همزیستی را با شرکت های سرمایه گذاری خارجی مجهز به فن آوری های اصلی و نیروی کار در زمینه های سبز و دیجیتال فراهم خواهیم کرد و نیمه هادی ، زیست و صنایع آینده خودرو. با تأثیرات زیادی در ایجاد اشتغال و انگیزه های اقتصادی. آنها با جذب آنها به “منطقه سرمایه گذاری با فناوری پیشرفته” تصمیم گرفتند “جهانی سازی شرکتهای با فناوری پیشرفته” را ارتقا دهند.

علاوه بر این ، پشتیبانی را تقویت می کند تا بتوان آن را با شرکت های سرمایه گذاری خارجی ، پرورش منابع انسانی عالی تحقیق و توسعه ، گسترش کانال های ارتباطی با شرکت های سرمایه گذاری خارجی و شناسایی و حل فعالانه مشکلات مقایسه کرد.

وزارت تجارت ، صنعت و انرژی اعلام كرد كه قصد دارد “نقشه راهی برای جذب سرمایه گذاری خارجی” (با نام اولیه) ، حاوی سیاستی برای حمایت از سرمایه گذاری خارجی ، تهیه و آن را در ماه مارس اعلام كند.

* (محتوای اصلی) policy سیاست سرمایه گذاری خارجی و استراتژی جذب در ارتباط با سیاست های داخلی و صنعتی و منطقه ای مانند نسخه کره ای New Deal ، plans برنامه های پشتیبانی از صنایع پیشرفته ، توسعه نیروی کار ، پیشرفت تکنولوژی و غیره

علاوه بر این ، مدیر یو گفت: “دولت کره با تقویت و همکاری با شرکت های سراسر جهان برای بازگرداندن نشاط اقتصادی و ایجاد جهشی جدید ، بر بحران تاجگذاری فعلی غلبه خواهد کرد و برای دوره پس از تاج آماده می شود. من مشتاقانه منتظرم به جلو به مشارکت. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.