Mapo-gu در رتبه 9 در شاخص تأمین اجتماعی سال 2021 در کل کشور قرار دارد … ریتم 3 “اقتصاد ، ایمنی و بهداشت”

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] در نتیجه تجزیه و تحلیل جامع از شاخص تأمین اجتماعی 2021 که برای 155 دولت محلی در سراسر کشور انجام شد ، Mapo-gu در رتبه 9 کشور (5 در سئول) قرار گرفت.

شاخص امنیت اجتماعی 2021 (شاخص امنیت کره ای 2021) یک شاخص ارزیابی است که از طریق تحقیق و تجزیه و تحلیل در چهار زمینه که بر ایمنی و اضطراب جامعه ما تأثیر می گذارد به دست می آید: ایمنی زندگی ، فعالیت اقتصادی ، سلامتی و رفاه. و محیط زندگی مرکز داده های علمی دانشگاه زنان Sungshin (DSC) ، یک آژانس مطالعه موردی توسط Casestat Research ، یک شرکت تحقیقاتی آنلاین ، PMI و یک رسانه اقتصادی ویژه Money Today ، با 155 دولت محلی در سراسر کشور همکاری کرد ، به استثنای مناطق با تعداد کمی از نمونه ، مانند جمعیت. نتایج در اوایل ژانویه منتشر شد.

در نتیجه تجزیه و تحلیل ، Mapo-gu در رتبه بندی 9 کشور (5 در سئول) در شاخص رتبه بندی کلی پس از یونگسان ، گانگنام ، گانگدونگ ، سئوچو ، اولسان نام-گو ، دونگانه-گو ، بوسان ، نامون- قرار دارد si ، Jeollabuk-do و Gwacheon-si ، Gyeonggi.

در میان آنها ، Mapo-gu ایمنی زندگی است ، که تعداد نظارت تصویری را برای جلوگیری از جرم ، تعداد 119 مرکز ایمنی ، تعداد امکانات امنیتی مانند دانشگاه های منطقه ، تعداد حوادث رانندگی و احساسات ساکنان (شاخص کنترل شده) در میان 16 منطقه خودمختار سئول با 300،000 تا 500،000 نفر جمعیت. در ارزیابی میدانی رتبه اول را دارد. منطقه به عنوان زیرساخت های لازم برای جلوگیری و پاسخگویی به جرم و حوادث ارزیابی می شود.

از سوی دیگر ، بدون در نظر گرفتن جمعیت ، این منطقه در زمینه امنیت زندگی برای تمام مناطق خودمختار سئول در رتبه 4 قرار دارد. به ویژه ، در زمینه های فعالیت اقتصادی ، ایمنی زندگی و بهداشت و سلامت ، از همه نتایج متوسط ​​در منطقه سئول فراتر رفته و بالاترین رتبه را گزارش می کند.

علاوه بر این ، Mapo-gu از نظر درآمد (29/29) ، زیرساخت های ایمنی (7/688) ، بهداشت و سلامت (07/95) و شرایط اقامت (93/92) بالاترین نتایج را کسب کرد. فعالیت اقتصادی. نتیجه.

دلیل اینکه Mapo-gu چنین ارزیابی را دریافت کرده این است که: since کاشت 5 میلیون درخت از ابتدای انتخابات هفتم داخلی △ پروژه کار نوع Mapo M پروژه مسکن MH Mapo △ پشتیبانی از جستجوی کار جوانان و اشتغال منظم هزینه های زایمان infection عفونت ویروس کرونا ویروس جدید (کرونا ویروس) 19) پاسخ ایجاد جدیدترین کلینیک غربالگری تجهیزات فشار منفی △ پروژه های بزرگی مانند افتتاح و راه اندازی مرکز تبلیغ فرهنگ انتشارات ماپو به طور گسترده در هر چهار زمینه اجرا شده و نتایج تجزیه و تحلیل

دونگ گیون یو ، رئیس Mapo-gu ، گفت: “همه افراد در Mapo-gu حق دارند که ایمن و شاد باشند.” و ایمنی انسان ، به ویژه از کرونا 19. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *