“Missback” Nada ، طوفان اوهئول در آخرین مرحله

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] خواننده نادا در آخرین مرحله “Miss Back” با گریه ابراز تأسف کرد

در آخرین قسمت از برنامه سرگرمی MBN “Miss Back” ، که در تاریخ 26 ام پخش شد ، یک کنسرت بدون تغییر برگزار شد و به سفر شش ماهه پایان داد.

نادا ، که احساسات خود را در مورد آخرین کنسرت خود بیان کرد و گفت: “غم انگیز است که پایان کار تمام شد” ، از رپ دو نفره سویول و برنارد پارک با مشارکت “تانتارا” و “فیشر” تشویق شدید دریافت کرد.

در این میان ، یون جی هیون “برادر مردم” نادا در این کنسرت Untact ظاهر شد و توجه ها را به خود جلب کرد.

نادا گفت ، “در مورد آواز ، من فکر می کنم طرفداران جدیدی را از طریق Miss Back بدست آوردم زیرا فرصت های زیادی را بررسی و ارتقا می دادم.”

“ترانه هایی که من در Miss Back برنده نشدم ، آهنگ هایی از کل زندگی من هستند. من تمام تلاشم را برای همه آهنگ ها کردم و در قلبم ، در ذهن کسی ، این برای همیشه به یاد ماندنی است ، بنابراین من تعجب می کنم که آیا این یک ترانه برای زندگی است.

نادا همچنین با انتشار آهنگ کامل “Finale” که پایان “Miss Back” را تحسین کرد تحسین را برانگیخت. نادا پس از انجام تمام مراحل ، از طوفان اشک ریخت و ابراز تأسف کرد.

نادا ، که مربی باک جی یانگ را در آغوش گرفت ، اشکهای بی پایان ریخت و قلب کسانی را که ابراز همدردی می کردند ، ساخت.

سرانجام ، نادا ناراحت شد زیرا من شنیدم بسیاری از مردم می گفتند: “چرا به آنجا می روی؟” زیرا تصویر رپر قوی است. با این حال ، فکر می کنم من توانستم هنرمندی شوم که چالش های زیادی را به جان خریده و نگاه جدیدی به من نشان داده است. “

در همین حال ، نادا سال گذشته “بدن من” را منتشر کرد و یک فعالیت مستقل تمام عیار را آغاز کرد و قصد دارد در آینده از طریق کانال های مختلف نقشی فعال داشته باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *