Mokpo City ، بابت کدورت موجود در آب لوله کشی و بازرسی از سیستم های واکنش عذرخواهی می کنیم

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Mokpo City به دلیل کدورت اخیر در آب شیر پوزش می خواهد و سیستم پاسخ را بررسی می کند.

Mokpo City در نوزدهم گفت: “من متاسفم که به دلیل ظهور اخیر آب کدر باعث نگرانی شهروندان در مورد آب آشامیدنی شده ام. علاوه بر این ، با تشکر از ناراحتی و همکاری فعال برای صرفه جویی در مصرف آب ، ما صمیمانه از شهروندان تشکر می کنیم که گفتند آب و کدورت به طور معمول بهبود یافته و تحویل داده می شود. “

در موکپو ، لوله های آب به دلیل یک موج سرد بی سابقه یخ زده و در داخل خانه نشت کرده است (21. 1. 8. 8. ~ 1. 10.). در نتیجه ، مقدار آب شیر مصرفی (1.6 برابر مقدار معمول) به سرعت افزایش یافته و برخی از گلوگاه های تأمین آب مانند منگنز به دلیل تغییر جریان از آن خارج شده اند. در نتیجه ، کدورت 0.25 (کمتر از مقدار استاندارد 0.5) به طور موقت در برخی مناطق بندر شمالی یونگدانگ ظاهر می شود ، جایی که معمولاً کدورت 0.1 است.

از آن زمان ، آب شیر فعلی عادی شده است ، زیرا Mokpo City تأمین آب لوله کشی را تنظیم می کند ، نشت ها را برطرف می کند و مواد خارجی را از لوله های آب تخلیه می کند.

Mokpo City یک سیستم پاسخ اولیه مانند راه اندازی سیستم انتشار اعلان های شهروندان (SNS ، پخش تلویزیونی ، گزارش فاجعه) ، کار با کامیون های آب اضطراری در صورت تأمین آب اضطراری و تأمین آب بطری ، مانند در همان زمان ، یک سیستم ضد عفونی کننده با مقدار کلر کم و منبع آب ضعیف معرفی کرد. این برنامه همچنین قصد دارد کیفیت آب آشامیدنی را با ترویج اقدامات میان مدت و بلند مدت مانند تعویض لوله بهبود بخشد.

Mokpo City گفت: “من از این واقعیت که در مورد پدیده کدورت در آب آشامیدنی اطمینان نداشتم و اطلاع رسانی به موقع کافی نیست بسیار متاسفم. در حال حاضر ما برای جلوگیری از تکرار ، نظارت 24 ساعته انجام می دهیم و تمام تلاش خود را برای انجام تأیید در زمان واقعی انجام می دهیم. “

وی افزود: از آنجائیکه انتظار می رود زمان فعلی زیر صفر ادامه یابد ، ما می خواهیم تأسیسات آبرسانی گرم شوند تا برای یخ زدگی آماده شوند و در محافظت از آب سهم فعالی داشته باشند.

از طرف دیگر ، در صورت نشت یا یخ زدگی کنتور ، می توانید این را به اداره آبرسانی تالار شهر موکپو گزارش دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *