Mokpo City ، مشترک بیمه بیمه طوفان و سیل شوید تا خسارت را جبران کنید

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] توصیه می شود که Mokpo City در بیمه طوفان و سیل مشترک شود تا در صورت خسارت طوفان و طغیان حداکثر غرامت را دریافت کند.

بیمه طوفان و طغیان بیمه نامه بیمه نامه است و دولت و Mokpo City برخی از حق بیمه هایی را که بیمه شدگان باید پرداخت کنند ، یارانه می دهند. این یک سیستم پیشرفته مدیریت ملی در برابر بلایا است که به شما امکان می دهد در صورت خسارت ناشی از خسارات غیر منتظره و طغیان (طوفان ، سیل ، سونامی ، باد شدید ، طوفان ، برف سنگین ، زلزله) هزینه های قابل توجهی را برای بازیابی دریافت کنید

با توجه به مثال متوسط ​​حق بیمه سالانه ملی در سال 2020 ، حق بیمه پرداختی توسط ساکنان (استاندارد مشترک) هنگام خرید خسارت و بیمه سیل 25300 سالانه برای صاحبان خانه است. به طور خاص ، از این سال ، سطح پشتیبانی از 70٪ به 92٪ افزایش می یابد و بیشتر حق بیمه توسط دولت و Mokpo City پشتیبانی می شود.

اگر صاحب خانه 90 درصد جبران خسارت را براساس 50 دریافت کند ، این برای بازپرداخت عملی بسیار مفید است ، زیرا مزایای بیمه 45 میلیون موج رادیویی ، 50٪ جبران نیمه موج و 4 میلیون سیل است.

خدماتی که مشمول اشتراک می شوند ، مسکن (از جمله اموال منقول) ، گلخانه (شامل گلخانه) و مراکز خرید و کارخانه های صاحبان مشاغل کوچک است و مستاجر فقط می توانند برای وسایل منقول مانند مبلمان ثبت نام کنند.

مناطق مستعد در معرض حوادث و خانوارهایی که هزینه حمایت از آنها را پرداخت می کنند ، حق بیمه در سطح دریافت کنندگان اصلی زندگی ، صرف نظر از طبقه درآمد ، دریافت می کنند ، بنابراین توصیه می شود که برای خانه هایی که در معرض آسیب های طبیعی هستند ، بیمه تهیه کنید. سیلاب

شهروندانی که تمایل به عضویت در بیمه طوفان و طغیان را دارند می توانند از بخش اصلی ایمنی تالار شهر موکپو (270-3608) و مراکز اداری رفاه اجتماعی در هر منطقه اطلاعات کسب کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *