Mokpo City به دلیل کدورت موجود در آب لوله کشی معذرت می خواهد و سیستم واکنش را بررسی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Mokpo City به دلیل کدورت اخیر در آب شیر پوزش می خواهد و سیستم پاسخ را بررسی می کند.

Mokpo City در نوزدهم گفت: “من متاسفم که به دلیل ظهور اخیر آب کدر باعث نگرانی شهروندان در مورد آب آشامیدنی شده ام. علاوه بر این ، با تشکر از ناراحتی و همکاری فعال در صرفه جویی در مصرف آب ، من صمیمانه از شهروندان تشکر می کنم که گفتند آب و کدورت بهتر شده و به طور معمول تحویل می شود. “

در موکپو ، لوله های آب به دلیل یک موج سرد بی سابقه یخ زده و در داخل خانه نشت کرده است (21. 1. 8. 8. ~ 1. 10.). در نتیجه ، مقدار آب شیر مصرفی (1.6 برابر بیشتر از حد معمول) به سرعت افزایش می یابد و به دلیل تغییر در میزان جریان ، از بخشی از فضای بسته لوله آب مانند منگنز جلوگیری می شود. در نتیجه ، کدورت 0.25 (کمتر از مقدار استاندارد 0.5) به طور موقت در بعضی از مناطق بندر شمالی منطقه یونگداگ ظاهر می شود ، جایی که معمولاً کدورت 0.1 است.

از آن زمان ، آب شیر فعلی به حالت عادی بازگشت ، زیرا Mokpo City تأمین آب لوله کشی را تنظیم می کند ، نشتی را برطرف می کند و مواد خارجی را از لوله های آب تخلیه می کند.

Mokpo City برای آماده سازی شرایط موجود ، بهره برداری از یک منبع اضطراری آب در صورت نیاز به منبع آب اضطراری و راه اندازی یک سیستم پاسخ اولیه مانند سیستم ، سامانه ای برای انتشار اعلان های شهروندان (SNS ، اطلاعیه های تلویزیونی ، پیام های متنی برای حوادث) ایجاد کرده است. تأمین آب بطری ، ضمن معرفی سیستم ضد عفونی کننده با مقدار کلر کم و تأمین آب ضعیف. این برنامه همچنین قصد دارد کیفیت آب آشامیدنی را با ترویج اقدامات میان مدت و بلند مدت مانند تعویض لوله بهبود بخشد.

Mokpo City گفت: “من بسیار متاسفم که نگران پدیده کدورت در آب آشامیدنی و کمبود اطلاعات فوری برای اطلاع بودم. در حال حاضر ما برای جلوگیری از تکرار ، نظارت 24 ساعته انجام می دهیم و تمام تلاش خود را برای انجام تأیید در زمان واقعی انجام می دهیم. “

وی گفت: “با توجه به اینکه پیش بینی می شود زمان زیر صفر فعلا ادامه داشته باشد ، از شما می خواهیم با آماده شدن برای یخ زدن ، با گرم نگه داشتن امکانات آب ، در محافظت از آب نقش فعالی داشته باشید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *