Mokpo City فاصله اجتماعی را تا مرحله دوم سی و یکم دو هفته افزایش می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] موکپو سیتی مطابق با دستورالعمل های استاندارد قرنطینه دولت برای مناطق غیرشهری ، مرحله دوم فاصله اجتماعی را از 18 تا 31 به مدت دو هفته تمدید خواهد کرد.

در نتیجه ، اقدامات قرنطینه ویژه ای مانند ممنوعیت جلسات خصوصی 5 نفر ، محدودیت رزرو به کمتر از 3 دقیقه از تعداد اتاق های محل اقامت و ممنوعیت اجتماعات مهمانی و همچنین اقدامات برای معاشرت در گام 2.

با این حال ، برخی از محدودیت های موجود در تجارت کافه ها ، فعالیت های مذهبی و عملکرد امکانات در آپارتمان ها تا حدی کاهش می یابد.

کافه ها مانند رستوران ها از ساعت 05:00 تا 21:00 در فروشگاه باز می شوند و فقط بسته بندی و تحویل پس از ساعت 21:00 مجاز است. با این حال ، اگر دو یا چند نفر فقط قهوه ، نوشیدنی و دسر سفارش می دهند ، اکیداً توصیه می شود یک ساعت در فروشگاه بمانید.

فعالیتهای مذهبی مانند عبادت منظم ، مراسم مذهبی و دادگاه فعالیتهای حضوری امکان پذیر است ، مشروط بر اینکه فقط افراد در 20٪ تعداد صندلیهای این مرکز شرکت کنند. با این حال ، جلسات و وعده های غذایی ممنوع که توسط مmentsسسات مذهبی برگزار می شود ، همچنان که هستند باقی می مانند.

علاوه بر این ، امکان از سرگیری امکانات معلق و برنامه های سخنرانی برای آموزش در مرکز جامعه وجود دارد.

یک مقام شهری گفت: لطفاً قوانین قرنطینه مانند بیرون رفتن غیرضروری ، خودداری از جلسات و ماسک زدن را به طور دقیق رعایت کنید تا در اسرع وقت به وضعیت کرونا 19 پایان دهید و زندگی ارزشمند روزمره خود را بازیابی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *