Muan-gun از نصب “دیگ بخار خانگی کم NOX” پشتیبانی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Muan-gun از دیگهای بخار خانگی سازگار با محیط زیست کم NOx در سال 2021 پشتیبانی خواهد کرد تا هزینه های گرمایش را کاهش داده و محیط هوا را بهبود بخشد.

دیگ بخار کم Nox دیگ بخار است که توسط م Instituteسسه صنعت و فناوری زیست محیطی کره تأیید شده و حدود 79٪ اکسید نیتروژن (NOx) کمتری منتشر می کند ، که مقصر اصلی ریزگردها در مقایسه با دیگهای معمولی است و دارای راندمان حرارتی بالا بیش از 91٪ ، حفاظت از محیط زیست و 28٪ هزینه های گاز. می توانید پس انداز کنید.

برای تأمین دیگهای بخار کم انتشار با تأثیر زیاد در کاهش آلاینده های هوا و بهره وری بالای انرژی ، شهرستان یارانه 200000 بوی بد برای خانوارها و 600000 بوی بد برای خانواده های کم درآمد به ازای هر دیگ بخار تأمین می کند.

صلاحیت درخواست یک مالک خانه است که یک دیگ بخار کم سوخت را نصب می کند (جایگزین آن می شود) که از گاز طبیعی به عنوان سوخت در یک خانه واقع در ساختمان استفاده می کند یا یک مستاجر مجاز توسط صاحب خانه است و می تواند برای یک پروژه درخواست کند تعمیر و نگهداری از طریق یک تامین کننده (نمایندگی دیگ بخار و غیره) قبل از نصب.

با این حال ، از آنجا که دیگهای بخار کم NOx آب متراکم تولید می کنند ، لازم است قبل از در نظر گرفتن ساختار یا شرایط نصب هر خانه ، بررسی کنید آیا نصب با سازنده امکان پذیر است.

دوره درخواست از 25 ژانویه تا 5 فوریه است و 200 واحد برای خانوارهای هدف عمومی و 50 واحد برای خانوارهای کم درآمد را نگهداری می کند.

یک مقام نظامی گفت: “من امیدوارم که بسیاری از برنامه های نظامی برای این پروژه وجود داشته باشد که باعث بهبود جو و کاهش هزینه های گرمایش می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *