Muan-gun قرارداد سرمایه گذاری به ارزش 4 میلیارد وون با Red Spring Co.، Ltd. امضا کرده است.

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] Muan-gun در تاریخ 25 امضا کرد که یک قرارداد سرمایه گذاری سه جانبه (MOU) با Red Spring Co.، Ltd. امضا کرده است. (مدیر عامل شرکت Young-bok Chung) ، تولیدکننده متخصص آب پیاز در Jeollanam-do.

شرکت قرمز بهار ، آموزشی ویبولیتین شرکتی است که هدف آن صادرات به آسیای میانه مانند قزاقستان است. محصول اصلی آن آب پیاز است. برای افزایش محتوای کوئرستین (آنتی اکسیدان) ، ماده اصلی پیاز ، فقط پوست بیش از 18 ماه جدا شده و بالغ می شود. این ماده با یک فرآیند تولید متمایز رقابت می کند که دوباره مواد تشکیل دهنده را به همراه آن استخراج می کند.

این شرکت در نظر دارد یک کارخانه 7870 متر مربعی در مجتمع کشاورزی و صنعتی Cheonggye 2 با هزینه کل پروژه 4 میلیارد بوی بد احداث کند و تعداد کارمندان پیش بینی شده برای ایجاد شغل 22 نفر است.

مدیر عامل شرکت یونگ یانگ بوک گفت: “ما با خرید مقادیر زیادی از پیازهای با کیفیت بالا Muan همراه با استخدام استعدادهای محلی سعی خواهیم کرد به شرکتی تبدیل شویم که با جامعه محلی همزیستی داشته باشد.”

یک مقام نظامی گفت: “انتظار می رود که از طریق این توافقنامه به پیشرفت اقتصاد محلی و همچنین ارتقا promotion آب پیاز موان کمک کند.”

در همین حال ، با این توافق ، Muan-gun به 100٪ فروش مجتمع کشاورزی و صنعتی Cheonggye 2 دست یافته و قصد دارد سیاست های مختلفی را برای حمایت از مشاغل حوزه قضایی امسال اجرا کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *