[N컷] رویای برنز 2 هان جوان و سو یون لی ، چو هیون 20 ساله ، خانواده ای که از بهترین دوست دیدار می کند

[ad_1]

چو هیون یون ، هان چای یانگ ، لی سو یون / SBS “خواب رویای 2”

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم سو یون = بازیگر هان چای یانگ و لی سو یون در “رویای برنز 2” ظاهر می شوند.

در SBS ‘Statue Dream Season 2-You are My Destiny’ (از این پس ‘You are My Destiny’) از SBS ، که در 24 ام پخش خواهد شد ، صحنه خانه های جو هیون جائه آشکار خواهد شد.

زوج جو هیون مین جونگ پارک از هان چای یانگ و لی سو یون بازیگران را به خانه بهترین دوستان 20 ساله جو هیون دعوت کردند. آنها نه تنها برای ملاقات اغلب ، بلکه همچنین برای تماشای نمایش های خود ، به روابطی که هنگام استخدام برقرار کرده اند ، به اندازه کافی نزدیک هستند. حتی جو هیون هی دوستی خارق العاده خود را نشان داد وقتی که گفت: “کاش تی یانگ یک مرد بود.”

جو هیون هی از همان لحظه نزدیک شدن با هان چای یانگ و لی سو یون با تلفن هان چای یانگ شوخی کرد. علاوه بر این ، هان چای جونیور ، که در حال تماشای جو هیون پارک مین جونگ و همسرش بود ، جلب توجه کرد و اعتراف کرد ، “شوهر من مانند حال است.” هان چای یانگ گفت که همسرش و چو هیون هی از نظر ظاهری دارای شخصیت های مشابهی هستند و جنبه محبوب همسرش را نشان داد ، حتی در پانزدهمین سال ازدواج نیز تغییری نکرده است.

از طرف دیگر ، پارک مین یونگ وقتی دروغ گفت جو هیون هی پرونده را لو داد. چو هیون هی دیدار با بازیگر زیبای خود را از همسرش پنهان می کند و سپس صحنه را باز می کند. هان چی یانگ و لی سو یون نیز از بهانه های جو هیون یون ، که در آن زمان خجالت کشیده بودند ، متعجب شدند و سوالاتی را در مورد داستان ایجاد کردند.

علاوه بر این ، جو هیون هی “این” را به عنوان هدیه برای هان چای جونیور و لی سو یون آماده کرد تا توجه همه را متمرکز کند. در نتیجه ، پارک مین جونگ شوکه شد و نمی توانست مدتی صحبت کند. گفته می شود که MC هایی که این اتفاق را در استودیو دیده اند با کمال تعجب پاسخ داده اند و گفته اند: “این اولین بار است که این اتفاق را در خانه جدید می بینم.” اینکه آیا میزبان زن و شوهر جو هیون هیون و پارک مین جونگ با خیال راحت به پایان رسیده باشند ، ماجرا را می توان در برنامه ساعت 22:00 روز 25 تأیید کرد.

از طرف دیگر ، “تو سرنوشت من هستی” با افشای خبرهای خوب برای زوج های از پیش تعیین شده ای که می خواهند از طریق “سال جدید ویژه” دوباره ببینند ، توجه را به خود جلب می کند. بعد از Roh Sa-yeon ، Lee Moo-song ، Ahn Hyun-mo ، Reimer و Jo Hyun-a Park Min-jung ، انتظار می رود که کدام یک از زوج ها ظاهر شوند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *