[N컷] “Miwoobird” Cha In-pyo “تاریخ انقضا عشق؟ تا روزی که چشمهایم را با Ae-ra Shin ببندم”

[ad_1]

روزنامه اتحادیه جهانی SBS “پسر کوچک زشت من”

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) Song Song Won-ki = بازیگر Cha Ying-pio یک “عاشق” را نشان می دهد.

بعد از ظهر 24 ، SBS “پسر کوچک زشت من” زیبایی پنهان انسانی Cha Ying-pio را نشان می دهد ، که “یک مرد خوب زندگی می کند” و “عاشقانه همه همسران” است.

موونگرس بیش از هر زمان دیگری با گفتن “این شهرت است” و “شما هنوز هم در فرم خوبی هستید” با ظاهر Cha In-pyo ، که حتی پس از سالها نیز همچنان خوب است ، به استقبال او آمد.

چا یینگ-پیو ، نماینده عشق در صنعت سرگرمی ، شروع به صحبت كرد و فقط با دهان باز جواب مدل داد و باعث تحسین مادران شد. به ویژه ، او گفت “تا روزی که چشمهایش را با همسرش ببندد” در مورد تاریخ انقضا عشق و ظاهر معشوق “Myeongbulheojeon” را ستایش کرد ، از جمله انتخاب لحظه ای که همسرش زیباترین به نظر می رسد در زندگی روزمره او ، گفت که او فکر می کند او خیلی خوب ازدواج کرده است.

با این حال ، هنگامی که چا یینگ پیو ، که فکر می کرد آخرین پادشاه عاشقانه است ، به طور غیر منتظره ای این سوال را تصدیق کرد ، “آیا با همسر فعلی خود ازدواج می کنم ، حتی اگر دوباره متولد شوم؟” ، وی سایت ضبط را از بین برد. نه تنها این ، گفته می شود که هنوز زخم های پاک نشدنی وجود دارد و گفته می شود که این استودیو به دریایی از خنده تبدیل شده است و “آسیب” ناشی از اشتباهی را که در اوایل عروس تازه رخ داده است ، آشکار می کند.

علاوه بر این ، چا یینگ پیو ، که 27 سال است ازدواج کرده است ، به او می گوید که او روزی پنج یا شش بار دوستش دارد ، و شین دونگ یوپ ، عاشق رسمی Mivubird ، که او را شنید ، یک شیرینی درست کرد هادی اعصاب

صحبت صادقانه و دلنشین چا یینگ پیو در مورد “شوهر وونابه” را می توانید در 24 ام ساعت 21:05 در SBS “پسر کوچک زشت من” پیدا کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *