N.Flying ، برنامه Fandom K-pop ‘Blip’ ، اولین هنرمند جدید در سال جدید!

[ad_1]

[세계연합신문 장운조 기자] گروه پسران N.Flying به عنوان اولین هنرمند جدید در سال 2021 برای “Blip” انتخاب شده است ، برنامه ای برای K-pop fandom.

در تاریخ 28th ، “اردک همسر در دست من ، Blip” دلیل افتتاحیه را گفت ، و گفت: “ما با درخواست فعال فعالانه یک فرد غیر عادی به عنوان اولین هنرمند آزاد در سال جدید در سال 2021 انتخاب شدیم.

طبق داده های تحلیل شده توسط K-Pop Radar از ممیزی فضایی ، نظرات N.Flying در یوتیوب در سال گذشته حدود 64 میلیون بوده است.

از این تعداد 40.4٪ کره و 59.6٪ آنها در خارج از کشور بوده اند. در کشورهای خارجی ، هند ، ژاپن ، ایالات متحده و اندونزی پیروی کردند. این بخشی از پیش بینی است که N.Flying در حال ایجاد شناخت جهانی نه تنها در کره بلکه در خارج از کشور است.

علاوه بر این ، موزیک ویدئو “Rootoptop Room” ، یکی از نمایندگی ترین بازدیدهای معکوس در سال 2019 ، به دستاوردی دست یافت که در 25 دسامبر از 30 میلیون بازدید فراتر رفت.

در پاسخ ، بلیپ گفت: “سال گذشته بیش از 1.1 میلیون توییت پرواز ایجاد شده است” و “محبوبیت فعال نه تنها در YouTube بلکه در توییتر را نشان می دهد.”

در حقیقت ، Fandom Enpia ، که پیشنهاد کشف N. Flying را ارائه می داد ، فعالانه خواستار کشف به عنوان “یک گروه نمایشی K-pop با وظایف رانندگی معکوس” و “یک هنرمند است که افسانه گروه معتبر FNC را به ارث می برد”.

“blip” فعلی خدماتی از جمله Danielle Steel Mamamoo ، Monster X ، Black ، Pink ، IU ، حلقه های چشم ، SF9 ، exo ، NCT ، هنرمندان K-pop از هر 50 تیم است ، از جمله Oh My Girl ، درخت ویس. N.Flying پنجاه و یکمین هنرمند آزاد است.

N.Flying fandom همچنین می تواند گرافیک ، اخبار ، توییتر ، داده ها و نتایج نظرسنجی NFlying را از طریق این بازشو در یک مکان مشاهده کند. همچنین انتظار می رود که به عنوان جامعه ای که fandom’Enpia از طریق مضامین و مجموعه ها ارتباط برقرار می کند ، خدمت کند.

در همین حال ، “Blip” یک برنامه تلفن همراه است که توسط Space Audit راه اندازی شده است ، یک موسیقی برای پشتیبانی راحت تر از طرفداران در سراسر جهان.

پس از انتشار رسمی در ماه ژوئن ، نتایج قابل توجهی کسب کرد ، در رده اول در سبک زندگی در Google Play قرار گرفت و اخیراً به عنوان “App Store Today’s App” انتخاب شد.

علاوه بر این ، رادار K-Pop Space Audit یک مشاهدهگر داده های غیر عادی است که به شما امکان می دهد مقیاس و تغییر یک واقعیت را با یک نگاه همگام با دوران SNS مشاهده کنید. اعلام شده است و عناوین را جمع آوری کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *