Namdong-gu مرکز حمایت از جوانان “رویای رویایی” سیزدهمین OT برگزار شد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Dream Dream ، یک مرکز پشتیبانی جوانان Namdong-gu توسط Namdong-gu ، Incheon ، در تاریخ دوم اعلام کرد که سیزدهمین رویای رویایی را در 29th ماه گذشته برای نوجوانان 9 تا 24 سال خارج از مدرسه برگزار می کند.

Namdong-gu Dream Orientation رویدادی است که برای کمک به جوانان در خارج از مدرسه با ایجاد احساس تعلق به آنها و فراهم آوردن فرصت هایی برای یادگیری مادام العمر ، به اعضای سالم جامعه تبدیل می شود.

در این روز ، این مرکز در پاسخ به تاج 19 فاصله اجتماعی را کنترل می کند و جهت گیری را انجام می دهد ، تعداد شرکت کنندگان جوانان را به 10 ساعت در هر ساعت و به مدت 3 ساعت اختصاص می دهد.

در طول جهت گیری ، اطلاعاتی در مورد فعالیتهای کلی مانند پروژه حمایت جوانان در خارج از مدرسه ، مربیگری یادگیری 1: 1 ، برنامه های درسی GED 1 و توزیع کتاب های درسی ارائه شد.

کلاس های GED شامل 6 موضوع برای فارغ التحصیلان دبیرستان و 7 موضوع برای فارغ التحصیلان دبیرستان است و طبق برنامه 5 بار در هفته برگزار می شود و آموزش کاملاً رایگان است.

Dream Dream Namdong-gu Dream مشاوره ای را در مورد امتحانات ورودی برای نوجوانانی که می خواهند پس از گذراندن GED سال گذشته وارد دانشگاه شوند ، ارائه داد و 19 دانش آموز را که سال تحصیلی 2021 را گذرانده اند ایجاد کرد و دوره ای را برای اخذ گواهینامه باریستا برای نوجوانانی ایجاد کرد که می خواهند یافتن شغل به رشد کمک می کند.

جان سوک بائک ، رئیس مرکز گفت: “من شجاعت شما را تحسین می کنم در حالی که با آغاز جدیدی روبرو هستید.” از هیچ همکاری دریغ نمی کنم. “

از طرف دیگر ، اگر جوانی را پیدا کنید که در معرض وقفه تحصیلی قرار دارد یا نیاز به پشتیبانی دارد ، می توانید به مرکز پشتیبانی جوانان Namdong-gu مراجعه کنید و با مراقبان و خانواده آن جوان مشورت کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *