Namhae-gun ، مطالعه ای برای جستجوی کمک برای صبحانه دبستان و صبحانه میوه

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Namhae-gun در تاریخ 22th اعلام کرد که یک مطالعه تقاضا را برای ارتقا “پروژه نمایش غذای سالم برای کودک من” و “پروژه نمایش میان وعده میوه برای کلاس های مراقبت از مدارس ابتدایی” انجام خواهد داد.

پروژه آزمایشی بهداشت و درمان کودک من طرحی است که جعبه های ناهار به ارزش 5000 نفر برای ناهار کسب شده را در اختیار دانش آموزانی قرار می دهد که در تعطیلات از ساعات مراقبت در منزل استفاده می کنند و هزینه اجرای این پروژه 32 میلیون درآمد (30٪) است. در شکل 30 ، 40 در شهرستان و 30 of از دفتر آموزش).

اولین پروژه امسال در استان گیونگنام توسط Namhae-gun همراه با شهرهای جینجو ، جئوجه و یانگسان ترویج خواهد شد.

“پروژه نمایش میان وعده میوه برای کلاس های مراقبت های اولیه” با هدف بهبود سلامت ملی ، مانند بهبود عادات غذایی کودکان ، و گسترش مصرف میوه های فصلی در کره انجام شده است. این مشاغلی است که بیش از 30 بار خدمات تحویل می دهد. هزینه پروژه 23.13 میلیون وون است (50 ایالت ، 15 استان ، 35 درصد در شهرستان).

سئونگ-سیک مین ، رئیس مدیر پشتیبانی توزیع ، گفت: “ما تمام تلاش خود را برای توسعه سلامت کودکان در حال رشد با همکاری سرویس پشتیبانی آموزش انجام خواهیم داد ، به طوری که میوه های فصلی سالم و تازه و جعبه های سالم برای ناهار را می توان در اختیار دانشجویانی قرار داد که از مراقبت های اولیه استفاده می کنند. “

در این میان ، در مجموع 12،031 قطعه به صورت قطعات تازه مانند فنجان و کیسه تحویل داده شد و سال گذشته دو بار در هفته (چهارشنبه و جمعه) میوه های مختلف فصلی برای 386 دانش آموز در 23 کلاس مراقبت در 13 مدرسه ابتدایی قطع شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *