Namwon City ، Jirisan Cheonnyeonsong امن مقصد گردشگری غیر چهره

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] آواز هزاره Irisan Namwon-si توسط سازمان گردشگری کره به عنوان یک مقصد گردشگری غیر حضوری انتخاب شده است

در این سال ، سازمان گردشگری کره به عنوان یک مکان امن گردشگری توصیه می شود که تماس فصلی با مردم را به حداقل می رساند و در طبیعت باعث ایجاد آرامش و آرامش می شود تا بازار گردشگری جدیدی را برای پاسخگویی به روند تغییر سفر در مقایسه با پست تاج انتخاب کند. آهنگ هزاره جیریسان ، این بار انتخاب شده ، به عنوان یک اثر طبیعی 424 پوند تعیین شده است. Cheonnyeonsong ، به عنوان یک اثر طبیعی تعیین شده ، یک درخت کاج است ، که 500 سال تخمین زده می شود و در روستای Vaun ، Sannae واقع شده است -میون در کوه

گفته می شود ایمجین به طور طبیعی قبل از جنگ زندگی می کرده است و دارای دو ترانه Hanana-shi (پدربزرگ) و مادربزرگ (مادربزرگ) در فواصل 20 متری است. در میان آنها ، ترانه بزرگتر و قدیمی Halmae توسط اهالی روستا “آهنگ هزاره” خوانده می شود و توسط جشنواره Dangsan اجرا می شود. تاکنون حدود 15 نفر از ساکنان این درخت را محافظت و مدیریت می کنند ، از این رو در شرایط خوبی است و درخت بسیار زیبایی است. Jirisan Cheonnyeonsong در مکانی واقع شده است که زندگی ، مردم و طبیعت در کنار هم زندگی می کنند ، بنابراین مکان شفابخش مناسب برای رفع خستگی کسانی است که از زندگی روزمره خسته شده اند.

شهردار لی هوانگ جو از نامون گفت که توصیه می شود برای جلوگیری از گسترش تاج ، از آهنگ هزاره در جیریسان دیدن کنید تا به عنوان مکانی امن و غیر قابل درمان باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *