Namwon-si تیم مشترک بازرسی میدانی را مدیریت می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] به منظور ایجاد یک محیط امن و تمیز شهری در سرویس ارتباطات شهری شهر نامون ، تیم مشترکی در حال کار برای بازرسی از امکانات عمومی است به گفته این شهر ، 120 داوطلب خدمات کشوری در شهر نامون تیم مشترکی را برای بازرسی تورهای خدمات کشوری در محل و بازرسی ویژه از مزایای مشترک زندگی مانند امکانات عمومی و مکانهای مهم گردشگری تا 10 فوریه تشکیل می دهند.

به طور خاص ، تیم بازرسی مشترک به طور کامل ناراحتی های مدنی را در مناطق آسیب پذیر و مناطق مسکونی ، مانند تبلیغات غیرقانونی ، دفن زباله ها ، ناراحتی های ترافیکی ، خطرات جاده ای و موارد دیگر ، کاملاً بررسی می کند. برای مسائلی که می توان از طریق سایت دریافت کرد ، 120 قوه خدمات ملکی بلافاصله با موضوعات برخورد می کنند و مسائل مربوط به تجهیزات و بودجه بلافاصله برای اداره آنها به ادارات مربوطه منتقل می شود.

سال گذشته ، نامون از طریق گشت و گذار در 120 سپاه داوطلب غیرنظامی به 752 مورد شکایت مدنی در مناطق مختلف مانند جاده ، ترافیک و محیط زیست رسیدگی کرد. هونگ سونگ ریو گفت: “شهر ما همیشه به طور فعال پیشنهادات شهروندان را جمع آوری می کند و برای بهبود آنها تلاش می کند تا هیچ مشکلی برای اطمینان از امنیت شهروندان ایجاد نشود.” اراده ، “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *