Namyangju City آموزش های آنلاین را برای دانش آموزان کلاس 6 انجام می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Namyangju City 70 نفر را که به سطح 6 از هجدهم ارتقا یافته اند ، هدف قرار می دهد.

[N:LIVE]

آموزش برای سطح پیشرفته تا سطح 6 »، و در سال 2021 ما گامی قدرتمند برای ارتقا استعدادهای عملی آغاز کردیم.

این آموزش طی دو روز در یک سیستم ویدئویی غیر حضوری بصورت واقعی ، مطابق با رهنمودهای جلوگیری از فاصله اجتماعی COVID-19 و به عنوان یک رهبر تیم ، به عنوان درک مدیریت شهرداری از طریق گفتگو با رهبر ، نقش ها و مسئولیت های مدیران میانی و درک نسل MZ. این شامل یک روند فشرده است که می تواند دیدگاه شما را دگرگون کند.

به طور خاص ، روند ایجاد تیم LANSUN که تحت عنوان “کنار آمدن خوب است” انجام می شود ، یک مسابقه مسابقه ای بین کارمندان است که به آموزش غیرحضوری سرگرم کننده می افزاید ، که می تواند خسته کننده و ناخوشایند باشد ، و می گوید به عنوان زمانی برای ارتقا co همکاری طراحی شده است.

شهردار چو ، که در جلسه آموزش گفتگوی رایگان با سران تیم در روز نوزدهم حضور داشت ، گفت: “اکنون نقش شما واقعاً مهم است. وی گفت: “ما باید به دور از دیدگاه پزشکان ، کل سازمان را ببینیم.” “امیدوارم که شما همیشه با ذهنی ناامید و ناامید به کار خود نزدیک شوید و برای یافتن راه حلهای خلاقانه و خلاقانه با هم همکاری کنید.”

به ویژه ، شهردار چو گفت: “تلاش برای کاهش 20 درصدی زباله و استفاده مجدد از کیسه های یخ ، که پروژه های اساسی در شهر ما هستند ، به تنهایی انجام نمی شود. اگر شما با هم کار کنید و حتی شهروندان با هم باشند ، ما می توانیم تغییرات زیادی ایجاد کنیم. “

شهردار چو همچنین گفت: “مهمترین چیز در زندگی امروز است. امیدوارم هر روز با وفاداری برای خودم زندگی کنم و زندگی ای داشته باشم که پشیمان نباشد. ”

در پاسخ ، یک کارآموز گفت: “بعد از ارتقا، ، نقش ها و مسئولیت ها افزایش یافت و شانه هایم سنگین بود. “من یک بار دیگر فکر کردم که اکنون نقش من در سازمان چیست.” “من فکر کردم که باید با اعضای تیم کار کنیم ، ارتباط برقرار کنیم و حرکت را افزایش دهیم تا بتوانیم استراتژی های مختلف شهرمان را به تمرین مرتبط کنیم ، و نه فقط با استراتژی ها. . “

“زمانی که من یک تمرین کننده بودم ، زمان مناسبی بود که به نقش خود به عنوان مدیر و کار تیمی فکر کنم که از آن اطلاع نداشتم و زمان صحبت با شهردار بسیار استرس زا بود ، اما در هنگام مکالمه غیررسمی احساس می کردم که کمی نزدیک ترم. واقعاً زمان معقولی بود تا نگاهی دقیق به سیاستهای شهری خود بیندازیم. “وی از این تحصیلات ابراز خرسندی کرد.

از طرف دیگر ، این شهر به دنبال آموزش برای افرادی که در کلاس های 7 و 8 ارتقا یافته اند ، به دنبال آموزش برای افرادی که به سطح 6 ارتقا یافته اند ، ادامه خواهد داد و “تقویت منابع انسانی” را برای تقویت رقابت از طریق سیستماتیک اعمال می کند آموزش عملی منابع انسانی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *