NC Dinos Myungki Song از Hanam City 3 میلیون وون به Hanam City اهدا کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در شهر 20 ام ، هانام در تاریخ 20 ام اعلام کرد که بازیکن NC ، Dinos Song Myung-ki ، 3 میلیون کمک مالی وون را با درخواست استفاده از همسایگان نیازمند اهدا کرده است.

در مراسم اهدای اهدای اهدای کانم ، شهردار هانام ، کیم سانگ هو و سون میونگ کی ، همچنین سون هیونگ جونیور و شین یانگ شین ، پدر و مادر سونگ ساکن هاسانگوک دونگ ، هانام سیتی و بیس بال کوچک در هانام مربی شهر هانام حضور داشتند. تیم هیون نام سو.

سونگ در هانام سیتی متولد شد ، در حالی که چهارمین سال ابتدایی بود در تیم بیس بال کوچک هانام سیتی پیوست و به مربی هیون نام سو پیوست.

در آن زمان ، مربی فعلی که به عنوان مربی زندگی در باشگاه ورزشی هانام فعالیت می کرد و همچنین در تیم بیس بال کوچک فعالیت می کرد ، استعداد خود را شناخت و به تیم بیس بال پیوست.

سپس سانگ که با شانه های محکم و مهارت های عالی در دویدن تحت هدایت مدیر فعلی شروع به برجسته سازی کرد ، پس از تلاش های مداوم در سال 2019 در تیم حرفه ای بیس بال به NC Dinos پیوست.

در نوامبر سال گذشته ، او به عنوان پارچ شروع چهارمین دوره سری کره ای ظاهر شد و یک گل صفر به ثمر رساند و به عنوان Daily MVP انتخاب شد.

سونگ گفت: “من تصمیم گرفتم به همسایه هایی که روزهای سخت تری با کرونا 19 دارند کمک مالی کنم.” “

شهردار سانگ هو کیم گفت ، “من افتخار می کنم که نه تنها با مهارتهای استثنایی بلکه با شخصی که دیگران را در درجه اول قرار می دهد بازیکن بزرگی هستم.” “من از پدر و مادر و مدیرم نام سو هیون بسیار ممنونم که رشد فوق العاده آهنگ. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *