NC Koo Chang-mo ، به جز اردوی بهاری “سال گذشته برای بهبودی از آسیب دیدگی نیاز دارم”

[ad_1]

مجله اتحادیه جهانی
مجله اتحادیه جهانی

(سئول = اخبار اتحادیه جهانی) خبرنگار کیم دونگ گون = بال چپ کو کو چانمو ، کو چانگ مو 24 ساله ، از لیست اردوی بهار خارج شده است.

در سی امین سی سی لیست اردوگاه های بهاری سال 2021 را اعلام کرد. از اول فوریه ، NC برنامه بهاری اردو را در پارک Changwon NC ، ورزشگاه Masan و استادیوم کمکی در مرکز بیس بال Masan آغاز می کند. 10 ستاد مربیگری و 46 ورزشکار ، از جمله مربی لی دونگ اوک ، در اردوگاه 1 ارتش قرار گرفتند.

بیشتر بازیکنان اصلی مانند Na Sung-beom ، Yang Eui-ji و Park Min-woo در این لیست قرار گرفتند ، در حالی که Koo Chang-mo از Ace چپ کنار گذاشته شد.

در پاسخ ، تیم NC توضیح داد: “با توجه به این واقعیت که (Chang-mo Koo) در بازوی بازوی چپ خود دچار شکستگی خستگی در سال گذشته شد ، ما تصمیم گرفتیم به او فرصت دهیم تا به اندازه کافی بهبود یابد تا بتواند در یک فصل سالم بازی کند. مسیر. “

از طرف دیگر ، NC ، که یک تمرین 3 روزه و یک روز وقفه در طول اردوی بهار را پیش بینی می کند ، در ماه مارس با LG Twins (2 بار) ، Doosan Bears (2 بار) ، Samsung Lions (2 بار) ، و Lotte Giants (3 بار). من قصد دارم 9 مسابقه ارزیابی انجام دهم.

تیم فیوچرز به سرپرستی یو یانگ جون اردوی بهاری را در پارک ورزشی Tongyeong Sanyang از اول فوریه آغاز می کند.

لیست اردوی بهار NC. (تهیه شده توسط NC Dinos)

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.