New Business Startup Academy 240 نفر را از 12 منطقه سراسر کشور استخدام می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] وزارت SME و شرکتهای نوپا اعلام کرده است که 240 کارآموز را از 28 ژانویه تا 2 مارس در نیمه اول (سیزدهمین دوره) آکادمی راه اندازی مشاغل جدید در سال 2021 در 12 منطقه در سراسر کشور برای حمایت از شروع کار استخدام خواهد کرد. شرکتهایی برای تجارت کوچک آینده.

آکادمی برای شروع یک کسب و کار جدید پروژه ای است که با پیدا کردن کارآفرینان بالقوه کسب و کار کوچک که ایده های نوآورانه و فن آوری های تولید و دانش فنی خود دارند ، گام به گام برای شروع آموزش ، شیوه های مدیریت فروشگاه و بودجه برای تجارت پشتیبانی می کند.

در این سال ، با بهبود روش آموزش و تمرین ، که بر کار فروشگاه های آفلاین موجود تمرکز دارد ، یک زمینه جدید در زمینه راه اندازی آنلاین ایجاد می شود و کارآموزان به طور جداگانه جذب می شوند.

زمینه آنلاین برنامه ای است که با تمرکز بر آموزش در زمینه فروش ، تمرین ، بازاریابی و تبلیغات ، متخصص در تجارت سیستم عامل های آنلاین ، روی محصولات و خدماتی مانند تجارت الکترونیکی (تجارت الکترونیکی) تمرکز دارد. .

علاوه بر این ، روند مستقیم فروش مستقیم موجود (16 هفته → 12 هفته) کاهش می یابد ، و آموزش تمایز یافته و پشتیبانی تجاری برای بهبود کامل بودن محصولات و خدمات اولیه و ارائه ارزش های منحصر به فرد تقویت می شود.

این شرکت قصد دارد پشتیبانی پیگیری و اتصال به مشاغل دیگر را گسترش دهد تا حتی پس از راه اندازی آکادمی جدید راه اندازی کسب و کار نیز بتواند به رشد خود ادامه دهد.

همچنین پشتیبانی از کانالهای فروش را که نقاط قوت شرکتهای کوچک تأسیس را در نظر می گیرند ، مانند حمایت از سرمایه گذاری گسترده برای فارغ التحصیلانی که باید با بهبود محصولات و خدمات جدید یا موجود ، آزمایش کنند ، تقویت می کند.

به طور خاص ، برای کسانی که دوره سیزدهم را به پایان رسانده اند و دوره سیزدهم را نیز به پایان رسانده اند ، همچنین در ارتباط با پروژه هایی برای پشتیبانی از خدمات مشاوره ای مشاغل کوچک پشتیبانی می شود که از مشکلات ناشی از روند واقعی راه اندازی پشتیبانی می کنند ، مانند اجاره فروشگاه ، بازاریابی و روابط عمومی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *