Nonsan City ، “پانزده شهر و شهرستان در استان چونام به دنبال راهی برای رشد با مشاغل کوچک از طریق همبستگی و همکاری هستند”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] برای کاهش بار مالی مشاغل کوچک و صاحبان مشاغل کوچک که به دلیل طولانی بودن کرونا 19 ، از مشکلات مدیریتی طولانی مدت رنج می برند و برای ارتقا stability ثبات حکمرانی ، 15 شهر و شهرستان در استان چونگنام و استانها برنامه ای برای همزیستی با کوچک تهیه می کنند. مشاغل و مناطق و برای غلبه بر شرایط دشوار قول جمع آوری قدرت.

در دوم ، فرماندار چونگنام ، یانگ سونگ جو و شهردار هوانگ میونگ سئون ، شهردار نونسان ، توافق نامه تجارت را برای حمایت از صاحبان مشاغل كوچك و یك قرارداد تجاری برای اتصال پول محلی به بستر برنامه تحویل امضا كردند.

در مراسم امضای این قرارداد ، 15 شهردار و شهرستان از جمله یانگ سونگ جو ، فرماندار استان چونام و شهردار نونسان هوانگ میون سئون ، رئیس شورای استان چونام مون سونگ ، رئیس شورای استان چونام ، یانگ ژانگ هون ، رئیس شورای استانی چونام کمیته برنامه ریزی و اقتصادی ، سونگ جون یو ، رئیس بنیاد تضمین اعتبار چونگنام ، لی دو هی ، رئیس شعبه مشاغل کوچک چونگنام و میونگ سیک میونگ سیک ، رئیس فدراسیون ملی بازرگانان.

اولین “وام پشتیبانی مشاغل کوچک” کشور کمترین نرخ بهره 1٪ در کشور است که با یافتن و کمک به صاحبان مشاغل کوچک که هنوز در “نقطه کور” هستند و پشتیبانی دریافت نکرده اند ، اعمال می شود ، اگرچه ضمانت های مختلف مختلف داده شده مانند کرونا 19 تمدید شده است. این طرح برای کاهش بار مالی مشاغل کوچک و فراهم آوردن فرصت هایی برای بهبود اقتصادی طراحی شده است.

بر این اساس ، این استان 2 درصد ذخیره سود سالانه 4 میلیارد وون برای 100 میلیارد وون در مدت دو سال فراهم می کند ، 15 شهر و شهرستان در تأمین اعتبار کمک می کنند و صندوق ضمانت اعتبار از ضمانت نامه های اعتبار وام مورد نظر 100 میلیاردی پشتیبانی می کند 6،600 شرکت در این استان برنده شدند.

علاوه بر این ، 15 شهر و شهرستان از استانها و استانها برنامه های تحویل به سبک Chungnam را همراه با ارز محلی شهرها و شهرستان ها به عنوان یک تغییر سریع در خدمات معرفی کرده اند که به دلیل محدودیت های تجاری در صنعت رستوران به دلیل کرونا 19. وی قول داد که از جلوگیری از وخیم شدن سود صاحبان فروشگاه ها و افزایش فروش به صاحبان مشاغل کوچک کمک کند.

فرماندار استانی چونگنام ، یانگ سئونگ جو ، گفت: “مشاغل وام مشاغل كوچك سامانگ و پلت فرم تجارت برنامه تحویل به سبک چانگنام ، كه به طور مشترك توسط استانها و 15 شهر و شهرستان توسعه یافته است ، نشان دهنده آغاز قدرتمندی برای غلبه بر دو قطبی خواهد بود. ما قدرت خود را جمع می كنیم و خرد برای مراقبت بهتر از وضعیت بحران گروه های آسیب پذیر اقتصادی ، از جمله صاحبان مشاغل کوچک ، برای غلبه بر دو قطبی شدن و احیای اقتصاد محلی. “

شهردار نونسان هوانگ میونگ سئون گفت: “نقش دولت ایجاد محیطی است که هیچ کس نمی تواند بازنده شود و با کمک به کسانی که در جلوگیری از شیوع کرونا 19 مشارکت دارند ، با هم زندگی کنند ، طبق راهنمای ملی. “از طریق توافق امروز ، امیدوارم صاحبان مشاغل کوچک و مشاغل آزاد که به دلیل کرونا 19 مشکلات اقتصادی را تجربه می کنند ، قدرت و شهامت لازم را برای غلبه بر بحران کسب کنند.”

از طرف دیگر ، “وام مشاغل كوچك تحت حمایت” شامل مشاغل با گروه های محدود مانند رستوران ، تجارت آواز ، فروش خانه به خانه و سایر مشاغل ورزشی می شود و از بارهای سرگرمی بزرگسالان ، كافه های رایانه شخصی و مشاغل سوداگرانه خارج می شود. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.