Nonsan City ، “Nonsan ، جایی که جوانان در آن زندگی می کنند ، فردا امید را برای جوانان ایجاد می کند”

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Nonsan City به عنوان بخشی از برنامه کار جوانان 2021 منطقه تا 17 فوریه ، در پروژه پشتیبانی اشتغال جوانان ، شرکت کنندگان و شرکت های شرکت کننده را جذب می کند.

برنامه حمایت از تغذیه جوانان ، شرکت ها را قادر می سازد تا با حمایت از هزینه های نیروی کار و برنامه های سازگاری در محل کار جوانان ، منابع انسانی را تأمین کنند ، وقتی شرکت ها جوانان را به عنوان کارگر منظم استخدام می کنند و فضایی ایجاد می کنند که جوانان بتوانند پایدار کار کنند. برای کمک به شما در ایجاد آرامش طراحی شده است.

شرکتهای شرکت کننده 90٪ هزینه کار خود را دریافت می کنند (حداکثر 1.8 میلیون KRW) و جوانان در صورت ادامه کار پس از دو سال در پروژه یا دو سال دیگر ، 2.5 میلیون درآمد در هر سه ماهه و در مجموع 10 میلیون درآمد در یک سال دریافت می کنند -شغل به عنوان یک کارگر منظم در یک محل کار محلی. میتونم بگیرمش

اهداف استخدام کسانی هستند که 39 سال یا کمتر با کل دوره اشتراک برای جوانان 24 ماه یا کمتر دارند و شرکت ها شرکت های کوچک و متوسط ​​با 10 کارمند تمام وقت یا بیشتر یا شرکت های غیر انتفاعی شرکت های غیر انتفاعی با 5 یا بیشتر کارمند و حق اشتغال به عنوان کارمند تمام وقت برای مشاغل مورد نظر جوانان را دارند. این باید امکان پذیر باشد.

مهلت درخواست تا 17 فوریه است و برای کسب اطلاعات بیشتر با وب سایت Nonsan City یا مرکز پشتیبانی شغلی Nonsan City تماس بگیرید.

یک مقام مسئول شهری اظهار داشت: انتظار می رود با اتصال جوانان دارای مشکلات شغلی و شرکتهایی که در تأمین منابع انسانی مشکل دارند ، به دو اثر ایجاد شغل و کاهش کمبود منابع انسانی دست پیدا کنیم. “ما بر اساس ایجاد کیفیت به کار خود ادامه خواهیم داد. مشاغل و یک سیستم اشتغال پایدار. ما همه کار ممکن را انجام خواهیم داد تا نونسان شهر خوبی برای زندگی و شهری باشد که در آن زندگی خوبی است. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.