Nonsan City اقدامات ویژه ای را علیه مقادیر مقدس قبل از تعطیلات سال نو میلادی آغاز خواهد کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Nonsan City اقدامات ویژه ای را علیه کالاهای مقدس در تعطیلات سال نو قمری انجام خواهد داد ، تجارت ، تولید و پردازش و توزیع و هایپرمارکت ها را به مدت دو هفته تا 5 فوریه ، قبل از تعطیلات سال نو قمری ، هدف قرار می دهد.

این سرکوب با رویکرد مشترک و سرکوبگرانه متقابل با ادارات مرتبط در سایر شهرها و شهرستانها در چونگ چنگنام-دو برای بهبود عدالت انجام خواهد شد.

اهداف سرکوب شدید عبارتند از: plants کارخانه های تولید سال نو ▲ بنادر و رستوران های بزرگ ▲ مراکز پردازش و فروش دام ▲ نشانه های دروغین مبدا ▲ روش های تولید و شرایط بهداشتی ▲ استفاده از محصولاتی که ماندگاری آنها در نمایشگاه ، نمایشگاه و فروش باید باشد.

به ویژه ، مطابق با آیین نامه فاصله اجتماعی ، برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 ، قوانینی برای بررسی دقیق معاینه بهداشتی کارمند ، وضعیت بهداشت شخصی و پوشیدن لباس بهداشتی و غیره

یک مقام شهری گفت: “پیش بینی می شود خرید محصولات تعطیلات به دلیل جو اجتماعی که از بازدید از شهر خود به دلیل کرونا 19 خودداری می کنند ، افزایش یابد ، بنابراین ما قصد داریم توجه بیشتری به بازرسی داشته باشیم.” من تمام تلاشم را خواهم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *