Nonsan City به دنبال نقاط کور پزشکی است! کار “سیستم مراقبت های اولیه ما در روستا”

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] گزارش شده است که شهر نونسان “برنامه مراقبت های بهداشتی اولیه روستای ما” را از سر می گیرد ، یک سرویس بهداشتی که مورد استقبال خوب شهروندان قرار می گیرد و نقش محافظت از سلامتی ساکنان محلی را بازی می کند.

“سیستم مراقبت های اولیه ما در روستا” یک سرویس بهداشتی شخصی است که به طور مستقیم از روستاهای دارای زیرساخت های پزشکی ضعیف بازدید می کند و اقدامات اساسی بهداشتی ، مشاوره های بهداشتی و برنامه های مختلف درمانی را انجام می دهد و از 7 سال گذشته تاکنون 149،178 درمان در 7 سال انجام شده است از پروژه های بهداشتی نمایندگی در شهر نونسان که منجر به

از آنجا که این شهر به دلیل کرونا 19 قادر به ارائه خدمات بهداشتی برای بازدید در سال گذشته نبود ، امسال روش عمل از یک مشاوره گروهی چهره به چهره به ویزیت مستقیم 1: 1 و یک مشاوره سیمی برای مقابله انعطاف پذیر تغییر یافت 19. وقایع همه گیر مانند کرونا.

به مدت 11 ماه از فوریه تا دسامبر ، پزشکان بهداشت عمومی و بازدیدکنندگان کادر پزشکی در مرکز بهداشت عمومی سه بار در ماه از 16 روستای آسیب پذیر پزشکی در سالن بازدید می کنند تا برنامه های بهداشتی دوره ای ارائه دهند. نماینده بیماری های مزمن مانند فشار خون و دیابت این برنامه برای نظارت دقیق بر سلامت روان شهروندان از طریق مدیریت پیشگیرانه ، جلوگیری از زوال عقل ، احترام به زندگی و آموزش خوب مرگ است.

به طور خاص ، از سال جاری ، این شرکت قصد دارد کیت های بهداشتی شخصی را برای هر بیمار توزیع کند تا سیستمی ایجاد کند که در آن بیماران بتوانند اطلاعات مدیریت بیماری را بررسی کرده و در هر زمان و هر مکان مشاوره دریافت کنند.

یکی از کارمندان مرکز بهداشت عمومی گفت: “ما شبکه متراکمی از خدمات بهداشتی ایجاد خواهیم کرد تا ساکنینی که در مواقع سخت به دلیل کرونا 19 در نقطه مراقبت های پزشکی قرار دارند ، بیگانه نشوند. امن نونسان. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.