Nonsan City حمایت از Wangworm را برای کشاورزی ارگانیک تشویق می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر نونسان در حال پذیرش برنامه های “پروژه گسترش برنج آلی تا سال 2021” برای کشاورزان برنج در شهر تا 8 فوریه است.

“روش پرورش کرم برفی” یک روش کشاورزی اکولوژیکی نماینده است که برای کاهش هزینه های علف های هرز و حل مشکل کمبود نیروی کار در مناطق روستایی طراحی شده است.

این شهر نیمی از هزینه های ریسندگی را از طریق پروژه حمایت از کرم یارانه پرداخت می کند و در این مورد سال گذشته 17459 کیلوگرم در اختیار 159 مزرعه قرار گرفت که پاسخ زیادی از کشاورزان دریافت کرد.

اهداف پشتیبانی ، کشاورزان (گروههایی) هستند که می خواهند از نظر اکولوژیکی در مزارع برنج با آدرس در حوزه قضایی رشد کنند و کشاورزان (گروههایی) که قرارداد کشت برنج Yesmin (برنج Samgwang) را در نونسان امضا کرده اند ، و من می توانم با مراجعه به دفاتر eup / miyon و مراکز اداری مراقبت های اجتماعی در آدرس. با این حال ، کشاورزانی که گواهینامه زیست محیطی دریافت نکرده اند ، حتی اگر از سال 2021 سه بار یا بیشتر حمایت دریافت کرده باشند ، از حمایت های آینده مستثنی خواهند شد.

یک مقام شهری گفت: “با راهنمایی دقیق و دقیق تجارت ، ما به رفع کمبود نیروی کار و افزایش درآمد تولید کنندگان برنج در شهر کمک خواهیم کرد.” من سعی می کنم او را بگیرم. “

از طرف دیگر ، در نتیجه “تحقیقات غیرقابل پرداخت بیگانه” توسط موسسه ملی بوم شناسی در وزارت محیط زیست در دسامبر 2017 ، این گونه به عنوان گونه ای شناخته می شود که باید با ایجاد اقدامات مدیریت جداگانه جمع آوری و نابود شود ، زیرا به احتمال زیاد باعث ایجاد اختلال در محیط زیست می شود.

بر این اساس ، این شهر تمام تلاش خود را برای ایجاد یک سیستم مدیریت پیگیری مانند انتشار اشارات به برنامه مدیریتی وانگ وو-رونگ و محدود کردن مشارکت در پروژه در صورت عدم انجام تعهدات جمع آوری ، انجام می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *