Nowon-gu برنامه اصلاح سگ Wise Companion Life را اجرا می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Nowon-gu ، سئول اعلام کرده است که در حال اجرای Sleek Companion Life ، یک برنامه آموزشی برای اصلاح رفتار سگ برای یک زندگی شاد با سگ است.

این برنامه ، شامل یک دوره سه هفته ای یک بار در هفته ▲ “آموزش مقدماتی برای سگهای خانوادگی” ، که شامل تئوری ها و روش های لازم برای نگهداری سگ در خانه است … “آموزش اصلاح رفتار مشکل ساز” ، که از طریق آن می توانید در داخل یا خارج از منزل انتخاب کنید … از طریق مشاوره یک به یک ، یک مشاوره شخصی 1: 1 راه حل ارائه می دهد.

کلاسها در یک کلاس جستجو ، شنبه و یکشنبه برگزار می شود. 13: 00 ~ 14: 30 یک کلاس در فضای باز است ، و 15: 00 ~ 16: 30 یک کلاس داخلی است. به منظور تمرکز طبقاتی ، همه کلاسها به 3 خانواده محدود می شوند و استاندارد برای هر خانواده 1 سرپرست و 1 سگ است.

محل آموزش “Healing Haze! Daeng Daeng House ”(258 ، Suraksan-ro ، Nowon-gu) و شما می توانید 5000 دوره برای دوره 3 هفته نقدی را در محل پرداخت کنید.

کلاسها در فوریه از 2.17 تا 3.7 و در مارس – از 3.10 تا 3.28 برگزار می شود. تعداد کارمندان 18 خانوار در ماه ، 3 خانوار در هر کلاس در 6 کلاس است.

برنامه برای اولین بار در اولین بازدید کننده بسته می شود ، اولین بار از ساعت 10:00 در تاریخ پنجم ارائه می شود. کلاسها از فوریه تا مارس به طور همزمان در ماه فوریه پذیرفته می شوند و فقط یک ساعت در ماه مجاز است.

درخواست ها را می توان در وب سایت Daeng Daeng House قرار داد و اطلاعات بیشتر را می توان با تماس با Daeng Daeng House بدست آورد.

از طرف دیگر ، “اکنون شفا دهید! خانه Dang Daeng یک مرکز حیوانات همراه است که در اکتبر گذشته افتتاح شد. این امر به منظور کاهش تعداد حیوانات رها شده و گمشده و ایجاد فرهنگ همراهی مناسب حیوانات است.

فضای داخلی با امکانات رها شده برای بازی سگ ، یک سرپناه ، یک اتاق آموزشی برای برنامه های مختلف آموزشی مربوط به حیوانات خانگی ، یک اتاق خشک شونده برای حیوانات خانگی که می تواند از حمام تا خشک کردن استفاده شود ، و یک کافه Dang Dang ، که غذاهای ساده و نوشیدنی ها

اصلاح رفتار و آموزش میان وعده های پخته شده در منزل که قبل از تعطیلی مدرسه به دلیل افزایش مسافت ناشی از کرونا 19 به قدری محبوب شد که 124 نفر از ساکنان با وجود مدت زمان کوتاه در آن شرکت کردند.

هنگامی که مسافت کاهش می یابد ، “آکادمی سگ همسفر” متشکل از یک برنامه عملی ، “آموزش تجربه خانواده همراه” است که در آن می توانید از قبل پذیرش حیوانات خانگی را امتحان کنید و “برنامه های مختلف برای جوانان مانند” آموزش سگ های همراه “زندگی زندگی” اتفاق خواهد افتاد.

شهردار اوه سونگ-راک گفت: “من امیدوارم که از طریق برنامه اصلاحی بتوانیم علت مشکلاتی را که باعث فشار روحی شدید هم به نگهبانان و هم به سگ ها می شود با متخصصان پیدا و حل کنیم.” من سعی خواهم کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *